Menu
24. 5. 2023

Třetina českých žen chce cvičit jógu, ale netuší, jak začít

Způsob cvičení i meditace, který je starý tisíce let. Jóga oslovuje stále více lidí, kteří v moderní uspěchané době hledají způsob, jak se zastavit, uvolnit a třeba i trochu zpevnit své tělo. Nedávný průzkum společnosti ROSSMANN nicméně ukázal, že i přes velký zájem o jógu celá třetina dotázaných (34 %) neví, jak by měla s tímto druhem cvičení začít.
24. 5. 2023

Síť drogerií ROSSMANN ve své nové kampani vsadila na jógu. Zákazníky motivuje k péči o tělo i mysl

Jóga je více než jen cvičení. Kromě vnější krásy umožňuje tato filozofie pečovat také o vnitřní pohodu člověka. I proto se právě jóga stala motivem nové kampaně sítě drogerií ROSSMANN, pro kterou je krásnější život dlouhodobým komunikačním tématem. ROSSMANN v rámci kampaně spouští speciální web cvitejogu.cz, ve své mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB pak zákazníkům nabídne videa s jógovými sestavami předcvičovanými zkušenou lektorkou. Nové kampani se přizpůsobil také věrnostní program, ve kterém lidé mohou sbírat virtuální body na stylové jógové pomůcky. A chybět nebude ani speciální akce se cvičením jógy při západu slunce v den letního slunovratu.  
26. 4. 2023

Startuje další ročník charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ společnosti ROSSMANN

Dnešním dnem startuje čtvrtý ročník charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ společnosti ROSSMANN, v rámci jehož jarní vlny bude věnován další 1 milion korun potřebným. O tom, kam a v jaké výši poputují finance, rozhodnou již tradičně zákazníci sítě drogerií ROSSMANN. Ti mohou od 26. 4. do 23. 5. 2023 v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB hlasovat a přidělit libovolný počet svých nevyčerpaných bodů jednomu ze tří příběhů, který je osloví nejvíce a proměnit je tak v dobrý skutek. Ve spolupráci s Nadačním fondem Be Charity je možné přispět malé Mie na rehabilitační programy pro zajištění jejího dalšího vývoje, s Nadačním fondem KlaPeto pomoci Vendovi věnovat se naplno jeho milovaným sportům či s Kulturním a vzdělávacím centrem Elpida vytvořit příjemné prostředí pro aktivní stáří.  
31. 3. 2023

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na tento trend reaguje drogerie ROSSMANN, která rozšiřování kategorie ZDRAVÁ VÝŽIVA zahrnula do své dlouhodobé firemní strategie a neustále do ní investuje. Velký důraz klade také na kvalitu svých produktů. Jako jediný drogistický řetězec na českém trhu nabízí v současné době produktové portfolio značky Alnatura. Ta se pyšní vysokou kvalitou a velkou oblíbeností u zákazníků. Kromě Alnatury mohou zákazníci nakoupit produkty značky enerBiO, která získala řadu ocenění, a další kvalitní zboží ze sortimentu zdravé výživy. V pozadí nezůstávají ani další lokální dodavatelé a větší výrobci, kteří mají zákazníkům také co nabídnout.
28. 3. 2023

ROSSMANN znovu navyšuje mzdy zaměstnancům svých prodejen. Za poslední rok a půl vzrostly dohromady již o více než čtvrtinu

Společnost ROSSMANN zvyšuje od 1. 4. 2023 mzdy svým zaměstnancům na prodejnách, a to až o 13 %. Přichází navíc i s dalšími novými benefity. Chce tak ocenit své pracovníky, které považuje za jeden z klíčových pilířů úspěchu na trhu. Především díky nim má nyní ROSSMANN v Česku pozici nejrychleji rostoucí drogistické společnosti. Na podzim roku 2022 byl koncern ROSSMANN americkým časopisem Forbes opět jmenován jedním z nejlepších zaměstnavatelů na světě, když se umístil na 26. místě z 800 hodnocených společností.
16. 3. 2023

Modernizace a růst sítě drogerie ROSSMANN v ČR neustále pokračuje

Společnost ROSSMANN navazuje na velmi úspěšný rok 2022, kdy její tržby dosáhly rekordní výše 5,5 miliardy Kč a během prvního čtvrtletí 2023 aktivně pokračuje v rozšiřování a modernizaci svých prodejen na území celé České republiky. Ve středu 15. 3. byla otevřena zcela nová prodejna ROSSMANN v OC Cíl v Praze na Zahradním Městě, a pět prodejen bylo od počátku 2023 navíc zmodernizováno. Spolu se zvětšením čisté prodejní plochy přichází do zrekonstruovaných prodejen samoobslužné pokladny přinášející zrychlení a zefektivnění služeb. Na ty se nově mohou těšit zákazníci pražských prodejen v Jubileum House, OC Harfa a v ulici Jeruzalémská, dále v Kladně v ulici T.G. Masaryka a v Mělníku na nám. Karla IV. Od 22. 3. 2023 k nim přibude ještě Olomouc, ul. Opletalova.  
15. 2. 2023

Růst tržeb drogerie ROSSMANN přesáhl 20 %. Opět se tak stala nejrychleji rostoucí drogerií v ČR

Společnost ROSSMANN udržuje i nadále pozici nejrychleji rostoucí drogistické společnosti na českém trhu. V uplynulém roce její tržby vzrostly ve srovnání s rokem 2021 o více než pětinu a dosáhly rekordní výše 5,5 miliardy Kč, investice do celkového rozvoje přesáhly 200 milionů Kč. Pro ROSSMANN byla a je klíčová i spokojenost vlastních zaměstnanců, proto během roku 2022 společnost několikrát zrevidovala a navýšila jejich mzdy. Na prodejnách došlo k navýšení v průměru o téměř 16 %. V loňském roce společnost spustila e-shop v rámci ROSSMANN CLUBu a pokračovala v zavádění samoobslužných pokladen a dalších projektů zaměřených na zlepšování zákaznické zkušenosti. V tuto chvíli má ROSSMANN v České republice 166 prodejen, v roce 2022 bylo otevřeno 14 nových a 17 se dočkalo modernizace včetně rozšíření.