11. 5. 2022

Deváté chapadlo chobotnice – nový napínavý thriller Dirka Rossmanna, kterým vyzývá k záchraně planety

Důsledky klimatické změny mohou v nejbližší době způsobit i nevídané přírodní katastrofy širokých rozměrů. Mnoho lidí se ale domnívá, že zkáze planety již nelze nijak zabránit. Je tomu skutečně tak? Dirk Rossmann, zakladatel sítě drogerií ROSSMANN a známý německý filantrop, se již dlouho a intenzivně zajímá o dopady změny klimatu. Je tedy logické, že udržitelnost je nedílnou součástí dlouhodobé strategie a kroků společnosti ROSSMANN, nyní na tuto problematiku Dirk Rossmann upozorňuje navíc prostřednictvím napínavého thrilleru Deváté chapadlo chobotnice. O tom, že kniha má čtenářům skutečně co nabídnout svědčí i fakt, že se po svém představení v Německu držela mnoho týdnů na 1. místě žebříčku bestsellerů časopisu Spiegel.
27. 4. 2022

Drogerie ROSSMANN startuje další ročník charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ a přerozdělí 1 milion Kč

Síť drogerií ROSSMANN zahajuje pro rok 2022 další ročník svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který je už třetím rokem součástí dlouhodobé strategie této společnosti. Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, mohou zákazníci v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB hlasovat pro příběh, který je zaujal a proměnit tak své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek. V rámci první letošní vlny spolupracuje ROSSMANN s neziskovými organizacemi Helppes, KlaPeto a Cesta domů. Další ročník projektu startuje 27. dubna a potrvá až do 24. května 2022.
5. 4. 2022

Společnost ROSSMANN hlásí personální změny na pozicích vedoucí oddělení property a expanze a ředitele IT

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 157 prodejen s více než 1 000 zaměstnanci má od 1. dubna nového vedoucího oddělení property a expanze a ředitele IT. Vedoucím oddělení property a expanze společnost ROSSMANN se stal Karel Procházka, pozici ředitele IT nově zastává Josef Špeta.
31. 3. 2022

Mějte díky novému věrnostnímu programu drogerie ROSSMANN své kosmetické produkty vždy prakticky uložené a hned po ruce

Síť drogerií ROSSMANN se opět rozhodla odměnit své nejvěrnější zákazníky. V rámci jarní kampaně tak mohou členové ROSSMANN CLUBu za své nasbírané body získat sadu praktických kosmetických taštiček různých velikostí, barev a stylů, a to již od 49,90 Kč. Své místo v nich bez problémů najde nejen nejdrobnější dekorativní kosmetika, jako je rtěnka či řasenka, ale i daleko objemnější produkty, např. lak na vlasy či hřeben, jsou tak praktickým pomocníkem do kabelky, koupelny i na cesty. Akce potrvá do 24. 5. 2022, nebo do vyprodání zásob.
28. 2. 2022

Rekordní rok – společnost ROSSMANN hlásí meziroční nárůst tržeb o 13 %

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 155 prodejen je klíčovým hráčem a nejrychleji rostoucí drogerií na českém trhu. V loňském roce dosáhla celá společnost obratu ve výši 11,1 miliard euro s celkovým růstem 8,1 %, přičemž tržby v České republice se v meziročním srovnání zvýšily o 13 % na více než 4,55 miliardy Kč. Za poslední tři roky tak drogerie ROSSMANN rostla ve srovnání s konkurencí více než dvojnásobným tempem. Koncern ROSSMANN působí v současné době v 8 evropských státech, čítá 4 361 prodejen, zaměstnává celkem 56 500 zaměstnanců a v letošním roce slaví 50 let od svého založení, kdy v roce 1972 otevřel Dirk Roßmann svou první samoobslužnou prodejnu v Německu.
1. 2. 2022

Novým ředitelem prodeje ve společnosti ROSSMANN se stal Tomáš Tršo

Drogistická síť ROSSMANN má od 1. února 2022 nového ředitele prodeje. Stal se jím Tomáš Tršo, který do společnosti ROSSMANN přináší své dlouholeté a bohaté zkušenosti z obchodu.  
12. 1. 2022

Síť drogerií ROSSMANN dlouhodobě využívá výhody ekologicky prospěšných modrých palet

Společnost ROSSMANN odkrývá detailněji jeden z mnoha kroků, jenž vede nejen k vysoké efektivitě v rámci jejího podnikání, ale opět přetváří myšlenku udržitelnosti do praxe. Ve spolupráci se společnostmi Nutricia a CHEP využívá ekologicky prospěšné paletové řešení. Pronájmem sdílených modrých palet nejen zefektivňuje výrobní proces a promptně reaguje na výzvy v logistice, ale zejména měřitelně přispívá k udržitelnosti celého dodavatelského systému. O této efektivitě mimo jiné svědčí i obdržení certifikátu udržitelnosti.
5. 1. 2022

Novým ředitelem nákupu ve společnosti ROSSMANN se stal Michal Široký

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 155 prodejen s více než 1 000 zaměstnanci má od 3. ledna 2022 nového ředitele nákupu. Stal se jím Michal Široký.