gtm pixel gtm pixel
16. července 2021
Stejně jako v minulých letech spojila drogerie ROSSMANN své síly se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy, aby společně podpořily výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Díky kampani „Vraťte stromům korunu“ se dosud podařilo vysadit více než 1600 stromů a letošní šestý ročník cílí minimálně na dalších 400. Zapojit se mohou opět i samotní zákazníci. Stačí, když během letních měsíců zakoupí kosmetické produkty vybraných značek.

Každoročně se snižuje počet stromů v naší krajině i ve městech, ale přitom život bez nich si lze jen stěží představit. Stromy totiž poskytují útočiště před vedrem a zvlhčují vzduch, čímž zlepšují jeho kvalitu z hlediska lidského zdraví. Přispět k výsadbě nových stromů a pomoci vylepšit úroveň životního prostředí v našem okolí může každý z nás, a to díky společné kampani drogerie ROSSMANN a společnosti Henkel ČR divizi Beauty Care „Vraťte stromům korunu“. Obě společnosti tak mimo jiné podporují svou dlouhodobou strategii v oblasti trvale udržitelného rozvoje.

Do kampaně se mohou zapojit všichni, kdo v období od 7. července do 31. srpna 2021 zakoupí v jakékoliv drogerii sítě ROSSMANN výrobky značek Palette, Live Color, N.A.E., Natural & Easy, Perfect Mousse, Syoss, Taft, Gliss, got2b, Seborin, Men Perfect, Schwarzkopf Men, Schauma, Fa, Barnängen, Nature Box, Gliss Color, Schwarzkopf a Vademecum. Z každého prodaného kusu věnuje ROSSMANN 1 Kč do zelené kasičky na podporu neziskové organizace Sázíme stromy, která finanční prostředky využije na výsadbu vzrostlých stromů v předem vybraných lokalitách po celé České republice.

Péče o životní prostředí je pro naši společnost prioritou dlouhodobě a vážíme si každého, kdo nám pomáhá udržet okolí našich prodejen zelenější. Jsme proto moc rádi, že můžeme být součástí jedinečné kampaně „Vraťte stromům korunu“, do které se mohou zapojit i naši zákazníci. V průběhu předchozích ročníků se nám podařilo zajistit finanční prostředky na výsadbu více než 1 600 vzrostlých stromů a keřů a naším letošním cílem je vysadit minimálně dalších 400 kusů,“ uvádí Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Tisková zpráva ke stažení
Vraťte stromům korunu 2021_vizuál ke stažení