2. 9. 2020

Je krásné pečovat o sebe s láskou. ROSSMANN uvádí nový reklamní spot

Síť drogerií ROSSMANN představuje nový reklamní spot, který vychází z celkové komunikační strategie značky se zaměřením na krásnější život. Společně strávené chvíle doma nás všechny vždy vedou ještě k většímu uvědomění si, jak důležité jsou mezilidské vztahy a rodina. A právě toto téma bylo stěžejní při tvorbě nové kampaně. ROSSMANN se v ní prezentuje jako starostlivý partner, který je součástí každodenní péče o zevnějšek i domov díky širokému sortimentu nabízených produktů. Cílovou skupinou jsou ženy.
31. 8. 2020

ROSSMANN a Henkel opět přispějí k podpoře zeleně ve městech. Vysadí 354 stromů po celé ČR

Zvyšování úrovně životního prostředí je pro společnosti ROSSMANN a Henkel ČR divizi Beauty Care významným aspektem, proto ani v letošním roce neváhaly a opět spojily své síly v kampani Vraťte stromům korunu, která dlouhodobě přispívá k rozvoji zeleně v okolí, ve kterém žijeme. Zapojit se mohli také zákazníci, díky kterým byly získány finanční prostředky na vysazení 354 stromů.
17. 8. 2020

ROSSMANN předal jeden milion korun, který zákazníci společně rozdělili v projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Pomoc tam, kde je potřeba – to je cíl nového charitativního projektu sítě drogerií ROSSMANN s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ. V rámci jeho první vlny, která proběhla na jaře letošního roku, zákazníci společně přerozdělili jeden milion korun. Svými nevyčerpanými body ve věrnostním programu ROSSMANN CLUB přispěli na drogistické zboží pro lidi v nouzi, pomoc seniorům a sportovní protézy pro nadějného 14letého parahokejistu Filipa. Druhé kolo projektu bude probíhat od 26. srpna a podpoří děti s vážnými zdravotními problémy.
13. 7. 2020

ROSSMANN zavádí jako první v segmentu drogistů samoobslužné pokladny

Rychlé odbavení zákazníků na prodejně a vylepšení nákupního zážitku. To přináší nově zavedené samoobslužné pokladny, které spustila drogerie ROSSMANN od července 2020 na dvou vlajkových prodejnách v Praze. Zákazníci přitom mohou využít všechny výhody ROSSMANN CLUBu jako u běžných pokladen.
7. 7. 2020

ROSSMANN a Henkel opět vysadí stromy po celé ČR. Pomoci jim můžete i vy

Je to již 5 let, co se síť drogerií ROSSMANN spojila se společností Henkel ČR, aby společně podpořily výsadbu zeleně po celé České republice. Díky projektu Vraťte stromům korunu doposud vysadily již přes 1 300 stromů v okolí prodejen ROSSMANN. I do dalšího ročníku kampaně se mohou zapojit samotní zákazníci – jejich peníze za zakoupené výrobky Henkel a Schwarzkopf poputují na podporu neziskové organizace Sázíme stromy.
17. 6. 2020

ROSSMANN otevírá zbrusu novou prodejnu v Táboře

V Táboře se otevírá nová pobočka drogerie ROSSMANN. Prodejna nabízí především moderní nákupní prostory v duchu nejnovějších trendů. Zákazníci také ocení rozšířenou sortimentní nabídku, v níž mohou vybírat produkty např. v oblasti luxusní péče o pleť a vlasy či zdravé výživy. Navíc všechny produkty jsou uspořádány dle chytré sortimentní navigace, díky které nakoupíte efektivně a rychle. Až do neděle 21. června platí akční sleva 20 % na celý nákup.
5. 5. 2020

Drogerie ROSSMANN míří do designových prostor kancelářských budov Churchill

Centrum Prahy se dočkalo další nové pobočky drogerie ROSSMANN. Inovativní projekt designových kancelářských budov Churchill, který byl dokončen letos na jaře a nachází se poblíž Hlavního nádraží, otvírá kromě kanceláří rovněž obchodní pasáž. Právě ta se stala od 4. května novým působištěm drogerie ROSSMANN, kde si již tradičně mohou zákazníci až do 10. května přijít pro uvítací slevu 20 % na celý nákup.
21. 4. 2020

ROSSMANN startuje nový charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ

Síť drogerií ROSSMANN spouští vlastní nový charitativní projekt s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ, díky němuž podá pomocnou ruku lidem v aktuální nelehké situaci. Zaměří se mimo jiné na seniory, lidi v nouzi či handicapované děti. ROSSMANN tak představuje zcela nový koncept společenské odpovědnosti a navazuje na charitativní kampaň Dejme úsměv dětem, ve které bylo od roku 2009 přerozděleno ohroženým dětem více než 57 milionů korun. První vlna hlasování probíhá od 15. dubna a bude trvat do 15. června 2020.
2. 4. 2020

Martin Škabrada je novým vedoucím property a expanze ve společnosti ROSSMANN

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 140 prodejen s více než 900 zaměstnanci má od 1. dubna 2020 nového šéfa oddělení property a expanze. Stal se jím Martin Škabrada.