25. června 2019
Drogerie ROSSMANN otevírá pobočku v novém nákupním centru OC Fastmall v Příbrami. Zbrusu nová prodejna nabídne především moderní nákupní prostory a širokou nabídku sortimentu. Společnost letos slaví 25 let na českém trhu a prodejna v Příbrami je další z řady nových prodejen, jež ROSSMANN v tuzemsku otevírá. Až do neděle 30. června budou moci zákazníci využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.

Po otevření pobočky ROSSMANN v Brodské ulici na konci minulého roku se nyní nakupující dočkali v pořadí již druhé prodejny ROSSMANN v Příbrami. Prodejna se pyšní interiérem postaveným v duchu nejnovějších trendů, z nichž jmenujme například zajímavě řešenou vstupní zónu, moderní pokladny či inteligentní sortimentní navigaci, díky níž se nakupující ihned zorientují během nákupu. Důraz byl kladen také na intuitivnost, přehlednost a čistý, moderní design. „U příležitosti čtvrtstoletí na českém trhu otevírá drogerie ROSSMANN na desítku nových prodejen a ta v Příbrami není výjimkou. Nakupující určitě potěší široká nabídka drogistických produktů, kde má své zastoupení jak dekorativní kosmetika, tak i například prostředky pro péči o domácnost. Zaměřili jsme se také na zdravou výživu či prémiovou kosmetiku,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Nová pobočka o prodejní ploše téměř 370 m2 se nachází v novém nákupním centru OC Fastmall Příbram, na Evropské ulici u Lidlu. Od úterý 25. do neděle 30. června 2019 bude pro zákazníky připravena speciální uvítací sleva 20 % na celý sortiment.