Menu
9. září 2019
Již počtvrté proběhla oblíbená kampaň „Vraťte stromům korunu“, jež každoročně podporuje výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Drogerie ROSSMANN již tradičně spojila síly se společností Henkel divizí Beauty Care ČR a dala možnost zákazníkům přispět k lepšímu životnímu prostředí v jejich okolí. Letos se česká města zazelenají díky
305 novým stromům.

Kampaň probíhala od 3. července až do 27. srpna 2019 ve všech pobočkách drogerií ROSSMANN. Zákazníci tak měli možnost nákupem vybraných výrobků kosmetických značek* přispět k revitalizaci životního prostředí přímo v okolí měst, kde bydlí. Z každého jednoho zakoupeného výrobku šla jedna koruna do pomyslné zelené kasičky.

Péče o životní prostředí je pro naši společnost klíčová. Zvláště v dnešní době vnímáme ekologická témata ještě citlivěji než dříve. Kampaň Vraťte stromům korunu je unikátní v tom, že dává příležitost běžnému zákazníkovi se přímo podílet na zvelebení prostředí, v němž se každodenně pohybuje. Je skvělé, že se díky kampani můžeme spojit s našimi zákazníky a společně udělat něco dobrého pro naši planetu,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

Vybrané finanční prostředky nyní poputují neziskové organizaci Sázíme stromy. Ta poté zajistí samotnou výsadbu vzrostlých stromů v okolí prodejen ROSSMANN. Během předchozích ročníků se díky vybraným financím vysázelo již téměř 1 000 stromů. Letos města ožijí dalšími 305 vzrostlými stromy.

Projekty, které si kladou za cíl pomáhat životnímu prostředí, tvoří dlouhodobě nedílnou součást naší obchodní strategie. Moc děkujeme všem zákazníkům, kteří se do projektu zapojili, a věříme, že i letos přinese zeleň radost a bohatší život do městských komunit,“ uzavírá Olga Stanley.

Více informací naleznete na stránkách www.rossmanninspiruje.cz 

* Výrobky značek Palette, Live Color, Pure Color, Natural & Easy, Color Expert, Perfect Mousse, Syoss, Taft, Beology, Gliss Kur, got2b, Freshlight, Schauma, Fa, Diadermine, Barnängen, Nature Box nebo Vademecum.