6. června 2019
Drogerie ROSSMANN 6. června otevírá novou pobočku v OC Retail parku Fastmall v Rožnově pod Radhoštěm. Zbrusu nová prodejna nabízí především moderní nákupní prostory a širokou nabídku sortimentu. Až do neděle 9. června budou moci zákazníci využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.
 

Zákazníci se mohou těšit na interiér postavený v duchu nejnovějších trendů. Z nich jmenujme například zajímavě řešenou vstupní zónu, moderní pokladny či inteligentní sortimentní navigaci, díky níž se nakupující v prodejně ihned zorientují. Důraz byl kladen také na čistý a moderní design v souladu s vizuální identitou společnosti. „U příležitosti čtvrtstoletí na českém trhu otevírá drogerie ROSSMANN na desítku nových prodejen a ta v Rožnově pod Radhoštěm není výjimkou. Nakupující určitě potěší široká nabídka drogistických produktů, kde má své zastoupení jak dekorativní kosmetika, tak i například prostředky pro péči o domácnost. Zaměřili jsme se také na zdravou výživu či péči o domácí mazlíčky,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN.

 

20 % sleva na všechno až do konce týdne

Nová pobočka o prodejní ploše 291 m2 se nachází vedle čerpací stanice OMV v ulici Meziříčská. Na prodejně jsou umístěna speciální akční čela, díky kterým se zákazníci rychle dozví o nejnovějších slevách a speciálních akcích. Výhodné nabídky navíc nyní zákazníci naleznou přehledně na jednom místě díky věrnostnímu programu v nové aplikaci ROSSMANN CLUB. Od čtvrtka 6. června až do neděle 9. června bude pro zákazníky připravena speciální uvítací sleva 20 % na celý sortiment. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 08:00 do 20:00 hodin.