gtm pixel gtm pixel
18. 12. 2018

ROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

Zákazníci poprvé nakoupili v prodejně ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela 17. 12. 2018 v novém obchodním centru ve Štěrboholech. Pobočka vznikla v duchu zcela nového obchodního konceptu a nakupující se mohou těšit na rozšířenou nabídku sortimentu i moderní prostory. Prodejna je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce zmodernizovala desítky prodejen a zároveň rozšířila prodejní síť do dalších regionů.
7. 12. 2018

Ve Zlíně se otevřela již druhá pobočka drogerie ROSSMANN

Od 6. 12. 2018 se mohou obyvatelé Zlína těšit z otevření nové prodejny ROSSMANN. Zmodernizovaná pobočka přivítala zákazníky v OC Centro Zlín. Nový obchodní koncept klade důraz nejenom na výstavbu moderních nákupních prostor, ale také na rozšířenou nabídku sortimentu zboží.
6. 12. 2018

Pozvánka na setkání s oblíbenou youtuberkou PetraLovelyHair do nově otevřené prodejny ROSSMANN na Chodově

Jedna z nejznámějších českých beauty videobloggerek Petra Vančurová alias PetraLovelyHair bude v pátek 7. prosince podepisovat svou exkluzivní paletku očních stínů Revolution by Petra v nově otevřené prodejně na Chodově, v jedné z nejlepších nákupních lokalit v Praze. Přijďte poznat populární videobloggerku a třeba se s ní i vyfotit! Akce se bude konat ve zbrusu nové pobočce drogerie ROSSMANN na Chodově, kterou naleznete v 1. patře v blízkosti obchodu Peek & Cloppenburg.
22. 11. 2018

Nová prodejna ROSSMANN v Příbrami přivítala první zákazníky

Zákazníci v Příbrami mohou navštívit novou prodejnu ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela 21. 11. 2018. Pobočka je postavena ve zcela novém obchodním konceptu, který klade důraz na moderní nákupní prostory a také rozšířenou nabídku sortimentu. Nová pobočka je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce modernizuje desítky svých prodejen a zároveň rozšiřuje prodejní síť do dalších regionů.
14. 11. 2018

Zákazníci prodejen ROSSMANN darovali v rámci Národní potravinové sbírky přes 1,3 tuny drogistického i potravinářského zboží

Síť drogerií ROSSMANN se již tradičně druhou listopadovou sobotu zapojila do Národní potravinové sbírky. Zákazníci ve všech pobočkách ROSSMANN v České republice měli možnost nakoupit trvanlivé potraviny a drogistické zboží a následně ho věnovat lidem v tíživé finanční situaci. Díky nakupujícím v prodejnách ROSSMANN se sbírka rozrostla o dalších 1,3 tuny zboží.
24. 9. 2018

ROSSMANN spouští nový věrnostní program, učí děti, jak se chovat k planetě

Síť drogerií ROSSMANN spouští nový věrnostní program s názvem Živlíci, který učí děti tomu, jak se správně chovat k planetě, aby tu pro nás byla co nejdéle. Za nákup v prodejnách ROSSMANN po celé České republice mohou zákazníci sbírat body, za které si poté mohou pořídit plyšového Živlíka. Kampaň potrvá do 24. prosince 2018.
24. 9. 2018

Youtuberka Petra LovelyHair představila svoji vlastní paletku očních stínů

Britská značka Makeup Revolution poprvé v historii oslovila českou youtuberku ke spolupráci. Vybrala si populární Petru Vančurovou alias Petru LovelyHair. Díky tomu vznikla nadčasová paletka 36 očních stínů, které pečlivě vybírala sama Petra. Výrobek je nyní k dostání exkluzivně ve všech prodejnách sítě drogerií ROSSMANN.
10. 9. 2018

ROSSMANN věnuje 5,2 milionu korun handicapovaným dětem

ROSSMANN už zná výsledky letošního 9. ročníku své charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, v níž pomáhá ve spolupráci s Nadací Naše dítě ohroženým dětem. Zákazníci prodejen ROSSMANN první zářijový týden nakoupili výrobky označené logem kampaně v celkové hodnotě 5 247 935 Kč.
5. 9. 2018

ROSSMANN a Henkel opět vysadí stromy ve městech, letos jich bude rekordních 400

Třetí ročník oblíbené kampaně Vraťte stromům korunu je úspěšně za námi. I letos měli zákazníci sítě drogerií ROSSMANN možnost přispět na výsadbu vzrostlých stromů a podpořit tak zeleň v jejich okolí. Celkově bylo vybráno dostatek prostředků na vysazení 400 vzrostlých stromů v blízkosti prodejen ROSSMANN. Projekt se opět konal ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR.