3. listopadu 2017
Síť drogerií parfumerií ROSSMANN má od 1. listopadu 2017 nového šéfa oddělení nákupu. Stal se jím pan Matúš Uhliarik, který bude mít ve společnosti ROSSMANN na starosti řízení oddělení nákupu.

Matúš Uhliarik (36 let) přichází ze společnosti Makro Cash&Carry ČR, kde působil posledních 10 let na různých manažerských pozicích. Svou profesní kariéru zahájil ve společnosti Hertz v Irsku. Poté se podílel na řízení projektů v několika významných mezinárodních retailových společnostech.

Matúš Uhliarik je certifikovaným projektovým manažerem v řízení projektů v oblasti obchodu, logistiky a financí. Je absolventem Žilinské univerzity v Žilině a absolventem odborné stáže na Technické univerzitě v Drážďanech.

image_1867_FULL

 

Drogerie parfumerie ROSSMANN

Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 600 prodejen a zaměstnává téměř 51 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 132 prodejen s více než 750 zaměstnanci. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.