11. září 2017
Síť drogerií parfumerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 131 prodejen s více než 750 zaměstnanci má od 1. září 2017 novou strategickou agenturu. Tou se stala společnost DDB a.s., která vystřídala jejich dosavadní agenturu WINKLER & STENZEL s.r.o.

Výběrového řízení na strategickou agenturu společnosti ROSSMANN se zúčastnilo celkem 7 agentur. Do třetího kola se probojovaly tři nejlepší, z nichž vyšla vítězně strategická a kreativní agentura DDB a.s. Agentura bude pro společnost ROSSMANN zajišťovat kompletní marketingový mix.

„Pro rozvoj společnosti je velmi důležité mít jasnou a dobře propracovanou brandovou strategii, a proto věříme, že díky nové agentuře DDB se nám podaří posílit značku ROSSMANN a sjednotit marketingovou komunikaci v rámci všech kanálů“ říká vedoucí marketingového oddělení Marcela Syrovátková.

 

Drogerie parfumerie ROSSMANN

Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 600 prodejen a zaměstnává téměř 51 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 132 prodejen s více než 750 zaměstnanci. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.