Ať každý den stojí za to!

Sdílet na Facebooku

17. června 2019

S produkty P&G pro péči o vlasy, zuby, holení a intimní hygienu můžete začít skvěle každý den. Navíc při nákupu těchto produktů nad 349 Kč získáte nyní kupon 100 Kč na další nákup těchto značek. A k tomu ještě dárek, papírový bloček. Aktivita se vztahuje na značky Aussie, Herbal Essences, Pantene, Head&Shoulders, Always, Descreet, Tampax, Venus, Satin Care, Gillette, Old Spice, OralB nebo Blend-a-med.

Vyzkoušejte zbrusu novou řadu produktů na vlasy Herbal Essences. Díky revoluční technologii dodají šampony a kondicionéry vašim vlasům nový život. Charakteristická směs aktivních antioxidantů, aloe a mořských řas vlasy čistí, chrání je před nečistotami a s každým mytím oživuje. Vaše vlasy tak budou hebké, lesklé a pružné, protože složení Herbal Essences bio:renew jim dodává život při každém mytí. Vybírejte hned z několika řad.

Šampony

Pánům, kteří mají citlivou pokožku, doporučujeme sáhnout po řadě Gillette SkinGuard. Začervenání a pálení už se nemusíte bát. Speciální ochrana SkinGuard pokožku ochrání tím, že omezuje kontakt břitu s pokožkou. Holicí hlavice má dva optimálně rozmístěné břity, na něž nemusíte příliš tlačit, takže minimalizují tahání nebo dokonce vytrhávání vousů. Hlavice Gillette navíc zvlhčují pleť před i za břity, čímž snižují tření a zamezují podráždění, zarudnutí či zarůstání vousů. Jsou tak vhodné pro velmi citlivou pleť.

žiletky

Pro dokonalou péči o zuby sáhněte po produktech Oral-B. Elektrické kartáčky Oral B vyvíjí 3D pohyb, pulzují, oscilují i rotují. Pulzování narušuje zubní plak a rotační pohyby jej odstraňují. Zároveň je jemný a šetrný k zubům i dásním.

Oral B

Kartáček sleduje stomatology doporučenou délku čištění zubů 2 minuty a každých 30 vteřin mění vibraci, a tak vás upozorňuje na změnu kvadrantu pro čištění zubů.

Nakupte v drogerii ROSSMANN třeba i tyto produkty minimálně za 349 Kč a dostanete kupón 100 Kč na další nákup těchto značek. Více informací získáte v našem letáku zde.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích