gtm pixel gtm pixel
Domol

Osvěžovač do pokoje Aloha Orchidee

50 ml
Popis

Tajemství vůní spočívá v emocích, které v nás probouzí. S osvěžovači Domol se stylovou vůní vytvoříte u vás doma zvláštní atmosféru.

POUŽITÍ:1. Opatrně otevřete šroubovací uzávěr, sundejte těsnící zátku a našroubujte uzávěr nazpět.

2. Naaranžujte do skleničky zvolený počet ratanových tyčinek.

3. Vůně je absorbována tyčinkami a uvolňuje se do vzduchu. Tyčinky vystačí na 4-6 týdnů, v závislosti na teplotě a velikosti místnosti.

4. Skleničku postavte na bezpečné a stabilní místo.

Tip: Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím tyčinek. Vůně je tím intenzivnější, čím více je tyčinek. Na každou novou náhradní náplň použijte nové tyčinky; již nasáklé tyčinky nemohou absorbovat novou vůni.

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě kontaktu s očima vypláchněte okamžitě vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody a mýdla. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo štítek. Skleničku postavte na pevnou vodorovnou plochu. Vylitá tekutina může poškodit povrchy, proto ji ihned setřete, pokud se vylije. Tyčinky nezapalujte. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Osoby citlivé na vůně by měly výrobek používat opatrně. Osvěžovač nenahrazuje domácí úklid.

Ve vybraných prodejnách.

EAN 4305615706801