gtm pixel gtm pixel
Domol

Čistič na koberce a polstrování

600 ml
Popis

váže na sebe zápachy a prach • působí do hloubky vláken a obnovuje barvy • chrání před opětovným znečištěním • se svěží vůní

Ideální pro koberce, čalouněný nábytek a polštáře, autosedačky, matrace, zahradní polštáře, hollywoodské houpačky a mnoho dalšího. Má antistatický účinek proti prachu a nečistotám.

POUŽITÍ: Vysajte povrch, který chcete vyčistit. Před použitím dobře protřepejte. Držte plechovku ve svislé poloze a stříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti přibližně 40–60 cm. Ujistěte se, že nedochází ke skapávání. Pěnu vtírejte ve všech směrech, měkkým kartáčem nebo houbou. Nechte pěnu vsáknout a zcela zaschnou (přibližně 1-2 hodiny). Během doby schnutí nekráčejte po povrchu a dobře vyvětrejte místnost. Poté koberec nebo čalounění důkladně vysajte a v případě potřeby aplikaci zopakujte.

UPOZORNĚNÍ: Zkontrolujte stálost barev na nenápadném místě. Nepoužívejte na samet, hedvábí a kůži ani na všechny materiály, které nejsou vhodné pro mokré čištění. Nepoužívejte ve spojení s vodou nebo na vlhký textil. Vezměte prosím na vědomí, že existuje mnoho moderních textilních vláken, která nelze čistit běžným způsobem, ale vyžadují chemické čištění. Dodržujte prosím pokyny na textiliích od výrobce.

Složení
5-15% alifatické uhlovodíky (butan, propan, isobutan); <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy.
EAN 4305615741420