Scholl

Ruční pilník na chodidla Velvet Smooth Dual Action

1 ks
199 Kč/ks
Popis

Obsahuje jemné diamantové krystalky. Drsná strana efektivně odstraní i velmi tvrdou a hrubou kůži. Jemná strana je určena k závěrečným úpravám.

Velvet Smooth™ Dual Action s diamantovými krystalky je vytvořen s využitím osvědčené abrazivní technologie Scholl. Jemně odstraňuje i ztvrdlou kůži a zanechává měkká a hladká chodidla už po prvním použití. Drsná strana účinně, avšak jemně, odstraňuje velmi tvrdou kůži, zatímco precizní jemná strana je určena k závěrečným úpravám.

Žádné čepele ani řezání - odstraňuje ztvrdlou kůži bez poškození normální zdravé kůže. Provedení s protiskluzovou rukojetí. Navrženo pro dosažení obtížně přístupných zakřivených obrysů. Omyvatelný.

 

Použití

Návod k použití: Ruční pilník na chodidla můžete použít na čistá a suchá chodidla. K odstranění tvrdé kůže použijte drsnou stranu pilníku. Poté použijte jemnější stranu na jemné a uhlazené závěrečné tahy. Po použití omyjte pilník teplou vodou a nechejte přirozeně oschnout. Pro nejlepší výsledky aplikujte po použití hydratační krém Scholl.

Upozornění

Upozornění: Pokud máte diabetes nebo špatný krevní oběh, může vám hrozit riziko komplikací v souvislosti s chodidly. Tento produkt NENÍ vhodný pro diabetiky nebo osoby se špatným krevním oběhem. Před samoléčbou nohou se poraďte s lékařem nebo podiatrem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze podle pokynů. Nepoužívejte na popraskanou nebo podrážděnou kůži. Přestaňte okamžitě používat v případě bolesti nebo podráždění kůže. Pouze k vnějšímu použití. Pouze k osobnímu použití.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Čína
EAN 04002448129134