Menu

Krmivo pro kočky bohaté na krůtí Perfect Fit Sensitive 1+

Perfect Fit
750 g
20.53 Kč/100 g
Popis

Bez pšenice a sóji Bez pšenice a sóji, které jsou nejčastější příčinou zažívacích problémů u koček s citlivým trávicím ústrojím. Chutná receptura Speciální výživový profil *vysoký podíl proteinů a nižším obsahem sacharidů, to by si vaše kočka přirozeně vybrala. *Výzkum Waltham™. Pro optimální zažívání S přidanými prebiotiky, která pomáhají podpořit zdravou střevní mikroflóru. Total 5 Silná přirozená obranyschopnost S obsahem taurinu, vyšším obsahem vitamínu E a obohacené vitamínem C, antioxidanty, které přispívají k posílení přirozené obranyschopnosti. Zdravý močový trakt Obsahuje vyváženou kombinaci minerálů, které podporují zdravý dolní močový trakt. Zdravé zažívání Vyrobeno z velmi kvalitních proteinů a vláknin, tudíž je pro vaši kočku snadno stravitelné. Optimální hmotnost a fyzická kondice Kombinace vysokého obsahu proteinu a ideální dávky energie napomáhá k udržení optimální hmotnosti a fyzické kondice. Zdravá kůže a srst Obsahuje kombinaci biotinu, zinku a slunečnicového oleje - přirozený zdroj omega-6 mastných kyselin, které podporují zdravou kůži a srst.

Každý z úžasných receptů Perfect Fit™, vyvinutých ve spolupráci s našimi veterináři a odborníky na výživu domácích mazlíčků, obsahuje jedinečnou Total 5, která zajistí vaší kočce tu správnou a kompletní výživu. A pro zachování mladistvého ducha v průběhu celého jejího života přináší každý z těchto chutných receptů tři doplňkové zdravotní benefity, speciálně navržené recepturu s ohledem na její věk nebo životní styl.

Waltham™ **Všechny receptury Perfect Fit™ jsou vyvinuty ve spolupráci s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, garantující 100% kompletní, vyvážené a moderně vyrobené krmivo. Registrační číslo: CZ 800216-01.

  • Bez pšenice a sóji
  • Pro optimální zažívání
  • Všestranná výživa pro zdravý život
  • Bez přidaných umělých barviv
Složení

sušené drůbeží bílkoviny (včetně 14% krůtího), škvarková bílkovina, kukuřice, předželatinovaná kukuřice, oleje a tuky (včetně 0.40% slunečnicového oleje), kukuřičná mouka, hrachový protein, minerální látky, sušené cereální bílkoviny, hydrolyzovaná játra, celulóza, extrakt z čekanky (0.75%), sušené řasy

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 41.0
obsah tuku: 14.5
obsah anorganických látek: 8.5
hrubá vláknina: 3.0
vápník: 1.4
fosfor: 1.1
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 8500 IU
Vitamin B₁: 11.4 mg
Vitamin B₂: 19.6 mg
Vitamin C: 284 mg
Vitamin D₃: 938 IU
Vitamin E: 100 mg
Biotin: 0.27 mg
Taurin: 1084 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 2.3 mg
Jód (Jodid draselný): 0.56 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 27.0 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.08 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 76.5 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Antioxidanty

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Upozornění

Sáčky skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00
Praha 4
Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04008429088698