Menu

Gel Excellence Duo Grease Cutting

Somat
50 pd
3.98 Kč/pd
Popis

Tento multifunkční tekutý prostředek na mytí nádobí kombinuje dvě doplňující se složení, které působí proti odolným skvrnám a nečistotám! 

Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.

  • Dvojnásobný lesk - použijte k mytí nádobí účinný čisticí prostředek do myčky Somat pro až 2x více lesku*!
  • Hloubkové čištění - tento gel na mytí nádobí s jedinečnou kombinací dvou doplňujících se složení poskytuje hloubkové čištění proti připáleninám a účinnou odmašťovací sílu.
  • 0% zbytků - Tento prostředek do myčky nádobí se okamžitě rozpouští (i při ekologickém cyklu s nízkými teplotami!). To znamená, že po umytí nezůstávají žádné zbytky, takže nádobí je dokonale čisté a lesklé!
  • Řekněte sbohem mastnotě - složení tohoto prostředku do myčky nádobí s aktivními odmašťovači účinně odstraňuje mastnotu a zajišťuje čisté a lesklé nádobí při každém mycím cyklu.
  • Flexibilní dávkování - tekutý čisticí prostředek do myčky vydrží déle se správným dávkováním: Použijte 18 ml na lehce znečištěné nádobí a 28 ml na středně a silně znečištěné nádobí.
  • Kombinace dvou doplňujících se složení účinně působí proti mastnotě, odolným skvrnám a připáleninám a poskytuje nádobí až 2x více lesku*!
  • Tento gelový čisticí prostředek do myčky se okamžitě rozpouští i při nízkých teplotách, takže po umytí nezůstávají žádné zbytky a vaše nádobí je tak dokonale čisté a lesklé

*vs. použití pouze Somat All in 1 tablet

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, parfémy, konzervační činidla: phenoxyethanol, enzymy.

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5 až +40°C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09000101505542