Menu

Sunozon

Dětský sprej na opalování SPF30

250 ml
43.60 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:109.00 Kč
Popis

Vysoká ochrana zejména pro dětskou pokožku kůži citlivou na slunce. Vyvážený poměr filtrů UVA a UVB poskytuje okamžitou a spolehlivou ochranu před spálením.

  • voděodolný
  • bez parfému
  • okamžitá ochrana
  • snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována
  • v souladu s havajským zákonem na ochranu korálových útesů
Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, 1,2-Hexanediol, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Ether, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Stearoyl Glutamate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Microcrystalline Cellulose, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Cellulose Gum, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Decylene Glycol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol.

Upozornění

Varovná upozornění
Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a používejte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací krémy s vysokou úrovní sluneční ochrany neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. I při použití opalovacího krému nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací krém úplně vsáknout. Vyvarujte se kontaktu s textiliemi a povrchy - jsou možné trvalé skvrny. Vytvoření trvalých kontaktních míst nebo změny jsou možné i po úplném vtáhnutí. Vyhnout se kontaktu s očima.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
EU
EAN 04047196053485