Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

Tiskové zprávy za rok 2017

Ideální péče o citlivou pokožku

11. 9. 2017

Stres, strava, kouření, genetické vlivy, hormonální změny, UV záření, znečištěné životní prostředí, výrazné změny teplot a nevhodné kosmetické výrobky způsobují nepříjemné podráždění pleti a její citlivost. Správnou péči citlivé pokožce dopřejeme především výběrem kvalitní a šetrné kosmetiky, která její podráždění zklidní. Drogerie parfumerie ROSSMANN přináší speciálně vyvinuté kosmetické řady značek ISANA a Alterra pro citlivou pleť a pokožku.


Zobrazit detail zprávy

Již poosmé daruje ROSSMANN nejméně 5 milionů korun

11. 9. 2017

Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě ve druhém zářijovém týdnu zahájí osmý ročník charitativní kampaně Dejme úsměv dětem. Jak se můžete zapojit i vy? Jednoduše.  V týdnu od 11. do 15. září 2017 nakupte  v prodejnách ROSSMANN výrobky označené logem projektu Dejme úsměv dětem. Částku, kterou za tyto výrobky zaplatíte, věnuje společnost ROSSMANN prostřednictvím Nadace Naše dítě vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální žádosti sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.   

Zobrazit detail zprávy

Přispějte se společnostmi ROSSMANN a Henkel na výsadbu nových stromů

11. 9. 2017

 

Již podruhé nabízí drogerie parfumerie ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel divizí Beauty Care ČR svým zákazníkům možnost podílet se na výsadbě nových stromů. Ve všech 132 prodejnách ROSSMANN právě probíhá kampaň „Vraťte stromům korunu“, která si klade za cíl nejen chránit přírodu, ale též přispět k příjemnějšímu a bezpečnějšímu prostředí, v němž žijeme. Svou tématikou tak zapadá do celofiremního konceptu společenské odpovědnosti „ROSSMANN Inspiruje“, a to do pilíře ekologie.

Zobrazit detail zprávy

ROSSMANN představuje novinky v péči o pokožku a tělo

13. 7. 2017

 S příchodem července se na pulty drogerií parfumerií ROSSMANN dostává několik atraktivních novinek, díky nimž můžete prožít osvěžující a radostné léto. Novinky se zaměřují na oblast péče o celé tělo i jednotlivé partie – rty, ruce a pleť. Produkty pochází od zavedených privátních značek Alterra, Rival de Loop, ISANA či Altapharma. Všechny spojuje vysoká kvalita výrobků díky pečlivě vybraným surovinám, jedinečný design a hlavně příznivé ceny. Co se týče novinek, dostane se i na pány, a to především na jedince, jež si pěstují knír či plnovous a touží po jejich upraveném a zdravém vzhledu.

Zobrazit detail zprávy

«, , 1, 2, 3, 4, , »