Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

ROSSMANN odměnil další výherce zájezdy za 20 000 korun

Letní kampaň společnosti ROSSMANN „Kdo se sbalí na Bali?“ má další výherce. Tři zájezdy od cestovní agentury Invia v hodnotě 20 000 korun vyhrávají paní Pavla Csémiová a Barbara Klementová, obě z Opavy, a paní Kamila Hauptvoglová z Litvínova. Výherní poukazy byly slavnostně předány za přítomnosti zástupců společnosti ROSSMANN v sobotu 18. června 2016 na prodejně v Opavě a ve čtvrtek 23. června 2016 na prodejně ROSSMANN v Rytířské.

I další výherkyně jsou pravidelné zákaznice, které zkusily své štěstí v nové soutěži. Paní Csémiová popisuje: „Když jsem se registrovala, tak mě ani ve snu nenapadlo, že bychom mohli vyhrát. Jelikož máme miminko, tak buď si tento rok vybereme dovolenou v Česku či na Slovensku, anebo počkáme a příští rok se podíváme k moři.“ Paní Kamila Hauptvoglová vysvětluje: „V obchodě jsem dostala kartičku a za nákup získala body. Doma jsem se hned přihlásila, spočítala soutěžní otázku a s bratrem vymyslela slogan. Akorát jsme plánovali dovolenou, poukaz se nám tedy velmi hodí. Milujeme Itálii, takže pojedeme možná tam.“ Poslední z výherkyň paní Barbara Klementová uvádí: “K účasti v soutěži mě motivovala možnost získání zajímavého příspěvku na rodinnou dovolenou. Výhra mě samozřejmě potěšila a předání na prodejně se neslo ve velmi příjemném duchu.

TZ_Bali_Csemiova_Klementova

Uprostřed Vladimír Mikel (jednatel společnosti ROSSMANN) a po stranách výherkyně Pavla Csémiová a Barbara Klementová

TZ_Bali_Hauptvoglova

Zleva: Olga Stanley (manažerka komunikace společnosti ROSSMANN), Kamila Hauptvoglová (výherkyně) a Vladimír Mikel (jednatel společnosti ROSSMANN)

 Letní kampaň „Kdo se sbalí na Bali?“ pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s cestovní agenturou Invia. Je určena všem zákazníkům, kteří v období do 17. července 2016 nakoupí v libovolné prodejně společnosti ROSSMANN zboží v minimální výši 200 Kč. Po dobu následujících týdnů mohou za uskutečněné nákupy sbírat body a ty proměňovat za zvýhodněné produkty či hrát o další zájezdy v hodnotě 20 000 Kč i o exotickou dovolenou na Bali za 200 000 Kč.

Registraci provedete a další informace o soutěži naleznete na stránkách www.rossmann.cz.

Drogerie parfumerie ROSSMANN

Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 500 prodejen a zaměstnává téměř 48 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 124 prodejen s více než 720 zaměstnanci. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.

Ke stažení:

« zpět