Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

Tiskové zprávy za rok 2014

Šestá ŠKODA Citigo zamířila za výherkyní z Libereckého kraje

10. 7. 2014

Letní spotřebitelská soutěž s názvem „Ceny jedna báseň“ zná dalšího výherce a majitele již šesté ŠKODY Citigo v pořadí. Tentokrát výhra putovala do Libereckého kraje, kde se šťastnou novou majitelkou stala paní Martina Kotková z Tatobit u Lomnice nad Popelkou. Předání červené ŠKODY Citigo proběhlo v pondělí 7. července 2014 před prodejnou ROSSMANN v ulici Českobrodská v Dolních Počernicích. Soutěž je součástí komunikační kampaně ROSSMANN, připravené v rámci oslav 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

ROSSMANN modernizuje a stěhuje svou prodejnu ve Zlíně

9. 7. 2014

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN mění místo své prodejny. V pondělí 30. června otevřela společnost ROSSMANN novou prodejnu ve Zlíně. Zůstává i nadále v ulici Dlouhá jako doposud, avšak přesouvá se blíže k centru (z ul. Dlouhá 4216-4217 do ul. Dlouhá 507). Přestěhováním se zvětšila prodejní plocha o 162 m2.

Zobrazit detail zprávy

Pátý automobil Škoda Citigo znovu putoval do Blanska

7. 7. 2014

Letní sezóna i spotřebitelská soutěž s názvem „Ceny jedna báseň“ jsou v plném proudu. Šťastnou majitelkou nové červené ŠKODY Citigo se stala paní Lucie Šmeralová z Blanska. Slavnostní předání automobilu proběhlo 26. 6. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou na Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Jak nejlépe oslavit 1. narozeniny, než výhrou automobilu?

26. 6. 2014

Výhercem spotřebitelské soutěže s názvem „Ceny jedna báseň“ je opět dáma. Šťastnou majitelkou nové ŠKODY Citigo se stala paní Lucie Augustini z Nového Jičína. Slavnostní předání automobilu proběhlo 19. 6. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Českobrodská v Dolních Počernicích. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Třetí soutěžní automobil má už svou šťastnou majitelku

19. 6. 2014

Majitelkou třetí ŠKODY Citigo a výherkyní spotřebitelské soutěže s názvem „Ceny jedna báseň“ se stala paní Lenka Maternová ze Slaného. Slavnostní předání automobilu proběhlo 13. 6. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela a marketingové manažerky Kateřiny Olšákové před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou na Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Druhé soutěžní auto putovalo za šťastným výhercem na Kladno

19. 6. 2014

Spotřebitelská soutěž s názvem „Ceny jedna báseň“ má druhého výherce. Šťastným majitelem nové ŠKODY Citigo  se tentokrát stal pan Jan Dosoudil z Kladna. Slavnostní předání automobilu proběhlo 5. 6. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou na Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

«, , 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, , »