Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

Tiskové zprávy za rok 2014

Polovina automobilů je rozdána!

7. 8. 2014

Spotřebitelská soutěž s názvem „Ceny jedna báseň“ je již v polovině. Deset soutěžních automobilů bylo předáno šťastným výhercům! Soutěži dominují ženy, ale ani muži nezahálí a již dva si své auto vybásnili. Desátou šťastnou výherkyní se stala studentka Hana Máslová, která o něj svedla domácí souboj. Předání ŠKODY Citigo proběhlo v pondělí 4. srpna 2014 před prodejnou ROSSMANN v ulici Českobrodská v Dolních Počernicích. Soutěž je součástí komunikační kampaně ROSSMANN, připravené v rámci oslav 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Devátý automobil ŠKODA Citigo směřuje do Liberce

31. 7. 2014

Další týden spotřebitelské soutěže s názvem „Ceny jedna báseň“ uplynul a devátý automobil ŠKODA Citigo již zná svou novou majitelku. Stala se jí Zdenka Ehrlichová z Liberce. Slavnostní předání výhry proběhlo v pondělí 28. 7. 2014 přímo před nově otevřenou prodejnou v ulici Komunardů v pražských Holešovicích. Síť drogerií parfumerií ROSSMANN pořádá soutěž v rámci nové komunikační kampaně k příležitosti oslavy 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Radost z výhry přechází do Strakonic

30. 7. 2014

Máme tu nový týden a s ním dalšího výherce soutěže s názvem „Ceny jedna báseň“. Automobil ŠKODA Citigo tentokrát získává pan David Andrlík ze Strakonic. Výhra byla slavnostně předána 22. 7. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou na Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Stodvacátá prodejna ROSSMANN otevřena!

29. 7. 2014

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN otevřela v hlavním městě další prodejnu, tentokrát v dynamické lokalitě Praha 7 – Holešovice. Jedná se již o dvacátou pražskou prodejnu, celkový počet prodejen v České republice se tak vyšplhal na sto dvacet. Slavnostní otevření proběhlo v pondělí 28. července 2014 přímo na nové prodejně v ulici Komunardů. V rámci spotřebitelské soutěže „Ceny jedna báseň“, kterou ROSSMANN pořádá k příležitosti výročí dvaceti let na českém trhu, bylo při slavnostním otevření prodejny předáno již devátému výherci červené auto ŠKODA Citigo.

Zobrazit detail zprávy

Prodejna ROSSMANN nově také ve Vsetíně

21. 7. 2014

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN otevřela další prodejnu, tentokrát ve Vsetíně na Dolním náměstí. Slavnostní otevření vsetínské prodejny proběhlo v pondělí 21. července 2014. Na návštěvníky nové prodejny čekal bohatý doprovodný program, včetně atraktivních dárků pro prvních tisíc zákazníků a nově i mimořádný uvítací stánek, který je velmi populární v sousedním Německu.

Zobrazit detail zprávy

Pohádková výhra putuje tentokrát do Kolína

17. 7. 2014

Další týden spotřebitelské soutěže s názvem „Ceny jedna báseň“ s sebou opět přinesl spoustu radosti. Šťastnou majitelkou nové ŠKODY Citigo se stala paní Jiřina Jiříkovská z Kolína. Slavnostní předání automobilu proběhlo 14. 7. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou na Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

«, , 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, , »