Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

Tiskové zprávy za rok 2014

Poslední dvacáté automobilové štěstí putuje do Olomouce

23. 10. 2014

Obrovská radost z výhry i smutek z ukončení zároveň. V takovém duchu se neslo poslední kolo soutěže „Ceny jedna báseň“ pořádané společností ROSSMANN. V pořadí dvacátou výherkyní se stala paní Olga Vondráková z Olomouce. Nový automobil ŠKODA Rapid Spaceback byl slavnostně předán ve středu 15. 10. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti ROSSMANN Vladimíra Mikela a obchodního ředitele společnosti OBRA, s.r.o. Milana Doležela před prodejnou ROSSMANN na Praze 6. Společnost OBRA, s.r.o. je výhradním distributorem značky Lybar. Vítězná báseň byla v posledním týdnu soutěže skládána na hesla ROSSMANN a LYBAR. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

ROSSMANN modernizuje a rozšiřuje svou prodejnu v Plzni

23. 10. 2014

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN modernizuje svou prodejnu a slavnostně ji otevře v pondělí 27. října 2014. K této příležitosti chystá pro své zákazníky speciální dárky. Prodejna v OC PLZEŇ PLAZA na adrese Radčická 2861/2 se představí v novém a modernějším provedení s větší prodejní plochou. Díky veškerým úpravám se rozšířil prostor pro nákupy o 148 m2.

Zobrazit detail zprávy

Poslední červený automobil ŠKODA Citigo bude jezdit po Plzni!

15. 10. 2014

V pořadí již devatenáctým výhercem automobilu ŠKODA Citigo se stala paní Jana Tolašová z Plzně. Báseň poslala paní Jana opravdu na poslední chvíli, jelikož přišla 5 minut před ukončením soutěžního kola. Automobil byl slavnostně předán ve středu 8. 10. 2014 před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou v Dejvicích. Spotřebitelská soutěž s názvem „Ceny jedna báseň“ byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Báseň o Mistrovi jí pomohla vyhrát automobil

10. 10. 2014

Paní Martina Valová ze Smrčné u Jihlavy se stala výherkyní předposlední ŠKODY Citigo v soutěži „Ceny jedna báseň“. O vítězství se pokusila během tří soutěžních týdnů, báseň „Nákup s Mistrem“ byla v pořadí třetím a výherním počinem. Automobil byl slavnostně předán ve středu 1. 10. 2014 před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou v Dejvicích. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Za báseň o krásné panně vyhrál automobil

2. 10. 2014

Dalším výhercem, v pořadí již sedmnáctým, se stal herec zlínského Městského divadla Pavel Vacek. V soutěži „Ceny jedna báseň“ zaujal básničkou o krásné panně, porota ho za ní odměnila výhrou automobilu ŠKODA Citigo. Současně se jedná teprve o čtvrtého muže, který získal hlavní cenu. Výhra byla slavnostně předána v pátek 26. 9. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Pod Paťankou v Praze 6. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

Básničku věnovala svému partnerovi, ten za ni vyhrál automobil!

25. 9. 2014

Petr Kopřiva z Děčínska se stal v pořadí již 16. výhercem ŠKODY Citigo v soutěži „Ceny jedna báseň“. Současně se jedná teprve o třetího muže, který získal hlavní cenu. Výhra byla slavnostně předána v úterý 23. 9. 2014 za přítomnosti jednatele společnosti Vladimíra Mikela před prodejnou ROSSMANN v ulici Českobrodská v Dolních Počernicích. Spotřebitelská soutěž byla spuštěna v rámci nové komunikační kampaně společnosti ROSSMANN k oslavě 20 let působení na českém trhu.

Zobrazit detail zprávy

«, , 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, , »