Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

VRAŤTE STROMŮM KORUNU

Pomozte nám vysadit až 200 stromů po celé ČR!

Kdo by nechtěl žít v hezkém a zdravém prostředí, dýchat čistý vzduch a těšit se z přírodních krás. Jenže ne každý člověk si uvědomuje, že pro splnění takového přání je třeba něco udělat. Nečekat, až co ostatní, ale přičinit se sám. Někdy taková pomoc spočívá i v maličkostech. Zapojte se do projektu Vraťte stromům korunu, který právě probíhá v síti drogerií ROSSMANN ve spolupráci s divizí Beauty Care společnosti Henkel ČR.

hENKEL_VRATTE_STROMUM_KORUNU

Stromy obvykle vnímáme jako přirozenou součást našeho životního prostředí. Většina z nás ráda vyhledává místa, jako jsou lesy a parky. Cítíme se tam dobře, zeleň nás uklidňuje a nabíjí energií. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jaký význam vůbec stromy mají? Tyto ostrůvky zeleně vytvářejí kyslík, pohlcují prach a škodliviny, osvěžují vzduch, chrání nás před větrem a povodněmi, zabraňují erozi půdy, jsou domovem pro zvířata, tlumí hluk, snižují stres, umožňují nám vnímat krásu a mají jistě i mnoho dalších předností. Přesto stromů postupně ubývá a naše životní prostředí se tak postupně zhoršuje.

hENKEL_VRATTE_STROMUM_KORUNU_1

Princip projektu je velmi jednoduchý. Stačí si v období od 15. 8. do 11. 9. 2016 zakoupit v kterékoli drogerii ROSSMANN výrobky značek Schwarzkopf, Fa, Syoss, Vademecum, Palette, Taft, got2be, Ultime, Gliss Kur, Natural & Easy, Color Mask, Perfect Mousse a Schauma. Z každého prodaného výrobku pak HENKEL ČR věnuje 1 Kč na výsadbu nových stromů v lokalitách, které se nalézají v okolí obcí, v nichž se nacházejí prodejny ROSSMANN.

V plánu je přitom vybrat peníze na výsadbu přibližně dvou set nových stromů, přičemž náklady na výsadbu jednoho stromu jsou 850 Kč. Samozřejmostí je, že se výrobky ani o haléř nezdraží.

Je to neuvěřitelné! Díky Vám můžeme vysadit 226 stromů. Děkujeme všem, kteří se do projektu drogerie ROSSMANN a Henkel divize Beauty Care „Vraťte stromům korunu“ zapojili.

Více informací hledejte na www.rossmanninspiruje.cz nebo www.vrattestromumkorunu.cz.

Vaše drogerie parfumerie
ROSSMANN

« zpět