Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

VOLBA SPOTŘEBITELŮ 2015

Ocenění získaly i výrobky privátní značky Wellness & Beauty

Letošní 15. ročník marketingového programu Volba spotřebitelů zná své vítěze.
V kategoriích koupelové a tělové kosmetiky se Nejlepší novinkou 2015 stala produktová řada
Wellness & Beauty Bambucké máslo & Mandlový olej společnosti ROSSMANN. Ocenění výrobků proběhlo na slavnostním galavečeru konaném 23. dubna v divadle Hybernia v Praze.

Privátní značka Wellness & Beauty uvádí na trh zcela nové produkty pro péči o tělo. Jejich jedinečná kombinace vydatného bambuckého másla a sladkého mandlového oleje s příjemnou ořechovou vůní byla navržena tak, aby hýčkala i tu nejnáročnější pokožku, uvolnila tělo a osvěžila mysl. Díky svému unikátnímu složení vyživuje namáhanou pokožku, hydratuje ji a chrání před vysoušením. Relaxační produkty Bambucké máslo & Mandlový olej se svým luxusním nádechem plně vymykají běžnému konceptu privátních značek.

Volba_spotrebitele_2015

Získaného ocenění si velmi vážíme a děkujeme Vám.

Volba spotřebitelů je celoroční marketingový program, který oceňuje novinky na trhu rychloobrátkového zboží uvedené na český a slovenský trh za poslední rok a půl. O vítězích ve 43 kategoriích rozhodují sami spotřebitelé prostřednictvím výzkumu realizovaného na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů. Během předchozích 14 let bylo do programu zaregistrováno 1 106 výrobků či výrobkových řad a bylo vyhlášeno již 351 vítězů.

« zpět