Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

NOVÁ PRODEJNA

ul. Průmyslová, Brandýs nad Labem - otevřena 15. 9. 2016

Vážení zákazníci,

dne 15. září 2016 jsme pro Vás v ulici Průmyslová (vedle hypermarketu Tesco), Brandýs nad Labem otevřeli zcela novou prodejnu.

 Brandys_otevreniBrandys_otevreni_3

Při příležitosti nového otevření bychom Vás na prodejně rádi přivítali 10% SLEVOU na celý Váš nákup a speciálním letákem s platností od čtvrtka 15. 9. do neděle 18. 9. 2016, který nabízí produkty za velmi atraktivní ceny. Sleva 10 % se vztahuje i na výrobky v akci.
Prvních 1 000 zákazníků bude navíc odměněno dárkem.

Pro všechny návštěvníky je také přichystán doprovodný program. Děti si mohou užít oblíbené malování na obličej, jejich maminky mohou zase ochutnat produkty zdravé výživy, nebo se nechat nalíčit od vizážistky Dermacol. Exkluzivně si rovněž mohou zakoupit nově prodávané štětce Blogerky roku 2016 Petry Lovely Hair. Doprovodný program bude probíhat ještě během pátku.

Těžištěm sortimentu je dekorativní kosmetika včetně privátní značky pro mladé dívky Rival de Loop YOUNG či značek Revlon a Revolution, dále pak široký výběr produktů v péči o tělo, pokožku a vlasy pro ženy i muže, dětská výživa, příkrmy a kosmetika, výrobky papírové a dámské hygieny.  Zcela nově si na této prodejně budete moci vybrat z více než 350 druhů BIO potravin privátní značky EnerBio.

 Brandys_otevreni_1Brandys_otevreni_2

Otevírací doba prodejny je po celý týden od 9 do 20 hodin.

Brandys_otevreni_4
Team drogerie ROSSMANN se těší na Vaši návštěvu
Vaše drogerie parfumerie ROSSMANN

« zpět