Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

NA SNĚŽKU PRO LILIENKU

4. ročník charitativního výstupu na Sněžku!

Milí zákazníci,

v rámci našeho projektu ROSSMANN Inspiruje k dobrým skutkům jsme se rozhodli podpořit nadační fond KlaPeto, jehož zakladateli jsou Kateřina Klasnová a Jaroslav Petrouš.

Ten každoročně pořádá výstup na nejvyšší horu ČR, jehož cílem je pomoci handicapovaným dětem a zároveň zviditelnit problémy handicapovaných a jejich řešení na parlamentně-vládní úrovni. V minulých ročnících byl výstup na Sněžku pořádán pro tři děti po amputaci dolních končetin – pro Simonku, Péťu a Vojtíška. Jaroslav Petrouš, mistr v ČR v hodu diskem a oštěpem, je hlavním iniciátorem těchto charitativních akcí. On sám poprvé vystoupal na Sněžku necelý rok po amputaci levé nohy nad kolenem. Chtěl dokázat sobě a hlavně ostatním, že amputací život rozhodně nekončí a člověk se nesmí vzdávat svých snů.

Lilienka_vystup_na_Snezku

Letošní čtvrtý ročník charitativního výstupu se bude konat v sobotu 28. 5. 2016 a výtěžek z celé akce bude určen poprvé pro dítě, které nepřišlo o končetiny chirurgickou cestou. Malá Lilien Klimková se bez obou ručiček v ramenou narodila. Rodiče o této závažné vývojové vadě nevěděli, a ačkoli zvažovali trestní oznámení na gynekologa, berou to nyní jako osud a svou holčičku obklopují láskou.

Více o fondu KlaPeto a letošním ročníku se dozvíte na http://www.klapeto.eu/.

Budeme rádi, když se k nám připojíte a podpoříte nejen své zdraví výstupem na Sněžku, ale hlavně tím, že svou účastí pomůžete i malé Lilience.

Váš ROSSMANN

« zpět