Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ DEBRA 2016

Exkluzivně v prodeji v drogeriích ROSSMANN 

Většině lidí se pod pojmem „motýlí křídla“ vybaví pestrobarevná krása, lehkost či povznášející volnost. Něžný symbol nepropůjčil svůj význam jen romantické jemnosti, ale také velmi závažné nemoci motýlích křídel. Pokožka pacientů trpících vzácným dědičným onemocněním kůže Epideromolysis bullosa congenita (EB) je křehká jako křídla motýlů, proto i mírný tlak či tření způsobuje tvorbu puchýřů a bolestivých, špatně se hojících, otevřených ran na kůži nebo sliznicích. Název nevyléčitelného onemocnění pojivové tkáně tak představuje chování, jakým je třeba se k nemocným chovat. 

Charitativní organizace DEBRA ČR pomáhá lidem s touto vzácnou nemocí, snaží se je zapojovat do plnohodnotného života a zvyšovat jeho kvalitu. Každoročně také připravuje charitativní kalendář, na němž spolupracuje s řadou známých českých osobností. Jelikož se společnost ROSSMANN dlouhodobě angažuje v podpoře nemocných a handicapovaných dětí, neváhala a s organizací DEBRA ČR spojila své síly. Zákazníci si začátkem prosince mohli ve všech jejích prodejnách zakoupit charitativní kalendář na rok 2016 a přispět tím na léčbu pacientů s nemocí motýlích křídel. 

Letošního, v pořadí již šestého focení, se kromě patronky organizace DEBRA ČR Jitky Čvančarové zúčastnili také Aňa Geislerová, Tereza Voříšková, Barbara Nesvadbová, Simona Krainová, Lucie Vondráčková, Dara Rolins, Dan Bárta, Ben Cristovao a další. „Nemoc motýlích křídel je velmi těžké a vážné onemocnění. Nedá se vyléčit, ale díky specializované lékařské péči může dojít k významnému zlepšení a zkvalitnění života nemocných osob. Kalendář může být krásným vánočním dárkem, kterým potěšíte nejen své blízké, ale především podpoříte pacienty s EB, protože celý výtěžek poputuje na jejich léčbu,“ říká herečka Jitka Čvančarová.  

V pondělí 30. listopadu 2015 v 10:15 hodin se v prodejně ROSSMANN v ulici Rytířská 24
na Praze 1
konala autogramiáda, které se zúčastnily Jitka Čvančarová, Simona Krainová, Lucie Vondráčková a Barbara Nesvadbová

Při zakoupení kalendáře jste měli možnost získat vlastnoruční podpisy českých celebrit. Nezmeškejte tuto unikátní příležitost a podpořte pacienty trpící nemocí motýlích křídel.

POZOR kalendář 12 plus 12 bylo možno v prodejnách ROSSMANN zakoupit do 31. 1. 2016.

TZ_Debra_kalendar

« zpět