Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

ASTOR

Vás zve na líčení s profesionálními vizážisty do prodejen ROSSMANN

Astor pomáhá každé ženě objevit vlastní krásu, a to zábavně, se stylem a přirozenou elegancí. Kosmetické produkty nabízejí nejmodernější technologie, které každé ženě umožní vypadat co nejlépe v jakékoliv situaci.

Filosofií značky Astor je být průvodcem na cestě k vlastní kráse tak, jak ji vnímáte Vy, a to pomocí rad, které lze snadno dodržovat a přizpůsobit vlastní osobnosti a otázkám.

Astor je pestrá, stylová značka navržená pro Vás, která Vám pomůže vytvořit si svůj vlastní osobní styl. Žijte krásně! Vše je o radosti z pocitu krásy a sebevědomí, o krásných okamžicích v životě a především o tom, jak je krásné být ženou, být sama sebou.

Objevte kosmetiku Astor v prodejnách ROSSMANN a přijďte se nechat nalíčit zdarma profesionály. Vizážisté značky Astor Vám poradí s výběrem správného odstínu make-upu či barev, které podtrhnou vaši přirozenou krásu. Nechte se hýčkat kosmetikou Astor, kterou si oblíbila i přední česká beauty blogerka Petra Lovely Hair. RA14_banner_liceniASTOR_1200x1200px_newJmeno Zde naleznete seznam vybraných prodejen, kde se budete moci nechat zdarma nalíčit.

Navíc v období od 30. 3. do 26. 4. 2015 zakoupíte ve všech prodejnách ROSSMANN výrobky dekorativní kosmetiky Astor s MIN. 25% SLEVOU.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)
Váš ROSSMANN

« zpět