Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

5.000.000 KČ PRO DĚTSKÝ ÚSMĚV

Předání šeků nemocnicím v Ostravě a ve Zlíně

Milí zákazíci,

v pátek 22. 4. 2016 předala společnost ROSSMANN se zástupci Nadace Naše dítě šek v hodnotě 1.170.000 Kč neonatologickému oddělení FN v Ostravě a šek na 250.000 Kč dětskému oddělení KNTB Zlín.

Za tyto prostředky získané z naší loňské charitativní akce 5.000.000 Kč pro dětský úsměv se zakoupil pro FN v Ostravě monitor mozkové aktivity a nejnovější typ ventilátoru určeného k ventilaci převážně nezralých novorozenců.

TZ_Detsky_usmev_Ostrava

Zleva: MUDr. Josef Srovnal (náměstek ředitele pro léčebnou péči FNO), Ing. Zuzana Baudyšová (zakladatelka a ředitelka Nadace Naše dítě), MUDr. Hana Wiedermannová (zástupkyně primářky Oddělení neonatologie FNO), Ing. Vladimír Mikel (jednatel společnosti ROSSMANN)

Pro KNTB Zlín se zakoupily 4 přístroje např. moderní monitorovací přístroj EKG BTL-08 pro snímání klidového elektrokardiogramu a poloautomatický externí defibrilátor AED, který textovými a hlasovými pokyny navádí k obnovení srdeční činnosti.

TZ_Detsky_usmev_Zlin

Zleva: Mgr. Ivana Dvořáková (Specialistka fundraisingu a projektů Nadace Naše dítě), Ing. Pavel Calábek (ředitel KNTB), Ing. Zuzana Baudyšová (zakladatelka a ředitelka Nadace Naše dítě), MUDr. Lucie Svitálková (primářka Dětského oddělení KNTB), Ing. Vladimír Mikel (jednatel společnosti ROSSMANN) a Olga Stanley (manažerka komunikace ROSSMANN)

Zde si můžete prohlédnout video z předání šeků.
Zde si můžete přečíst tiskovou zprávu.
Zde naleznete více informací o charitativní kampani 5.000.000 Kč pro dětský úsměv.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zákazníkům, kteří se do kampaně zapojili!
Váš ROSSMANN

« zpět