Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Svačinky

Odměňte svého pejska pamlskem, který odpovídá jeho potřebám. S těmito lahodnými svačinkami můžete svému miláčkovi snadno projevit svoji náklonnost mezi hlavními jídly.

  Žvýkací svačinky Winston Denta-Snacks jsou vydatnou lahůdkou pro Vašeho psa, která díky svému tvaru a struktuře podporuje intenzivní žvýkání. Speciální složka Stay-Clean™ snižuje díky přídavku vysoce rozpustného vitaminu C růst škodlivých bakterií, snižuje tvorbu zubního plaku, a tím předchází tvorbě zubního kamene. Navíc posiluje odolnost dásní proti zánětu.

 

  Delikátní tyčinky Winston jsou chutným pamlskem pro Vašeho pejska, který je vyroben s vysokým podílem lahodného drůbežího nebo hovězího masa.

 

  Jemné párečky Winston jsou vyrobeny z lahodných ingrediencí, jako je hovězí a kuřecí maso nebo slepice a krocan. Tato svačinka je navíc obohacena o vitaminy D3 a E a biotin. Jemné párečky Winston jsou baleny jednotlivě, a proto jsou až do posledního sousta obzvláště lahodné a ideální na cesty.

 

  Křupavé párečky Winston jsou chutnou lahůdkou pro Vašeho psa. Přidané vitaminy A, D3 a E mohou přispět k podpoře vyvážené stravy.

 

  Snacky Winston jsou vydatným pamlskem pro Vašeho psa vyrobeným z lahodného bachoru.

 

alterra_logo

 
 

zpět

 

 

« zpět