Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Svačinky

  S těmito chutnými svačinkami snadno projevíte svému miláčkovi svoji náklonnost mezi hlavními jídly: Vysoký obsah laktózy v běžném kravském mléce může vést u koček k příznakům průjmu. Mléko pro kočky Winston bylo vyvinuto speciálně podle nutričních potřeb koček a díky sníženému obsahu laktózy (< 0,2 %) je velmi snadno stravitelné. Kromě toho obsahuje Mléko pro kočky Winston inulin, vitaminy, taurin a železo, které přispívá k dobré pohodě Vaší kočky. Slouží jako doplněk stravy pro kočky od 6. týdne života.

 

  Křupavé pamlsky Winston jsou lahodnou pochoutkou pro Vaši kočku, zvenku křupavé a uvnitř s lahodnou dvojitou náplní ze sýra a drůbežího masa. Obsažený taurin může přispět k posílení zraku a zvýšení kontrakční síly srdečního svalu.

 

  Žvýkací svačinka Winston Denta-Snacks byla vyvinuta podle nejnovějších vědeckých poznatků a vyrobena bez přidaného cukru. Stejně jako zuby člověka i zuby kočky potřebují odpovídající péči. Díky přídavku minerálních látek a speciálnímu tvaru přispívá žvýkací svačinka Winston ke správné zubní hygieně Vaší kočky. Při kousání pronikají zuby kočky hluboko do vláknité struktury lahodné žvýkací svačinky Winston, která tak pečuje o její zuby a dásně a posiluje je - tak pečují a posilují její zuby i dásně.

 

  Jemné párečky Winston představují vydatnou a chutnou pochoutku pro Vaši kočku, která je vyrobena z lahodných ingrediencí. Jemné párečky Winston jsou baleny jednotlivě, a proto jsou až do posledního sousta obzvláště lahodné. Jemné párečky Winston jsou k dostání ve variantách drůbež & játra a králík & krůta.

 

alterra_logo

 
 

zpět