Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Mokré krmivo

  
Gurmánská menu Winston jsou k dostání např. v následujících variantách: drůbež, hovězí maso, losos, králík– pro rozmanitost v misce. Speciálně pro kočky s citlivým zažíváním bylo vyvinuto lehce stravitelné Gurmánské menu Winston Sensitiv, které je k dostání ve variantě krůta s rýží. Speciální lahůdkou jsou Gurmánská menu Winston Wellness, protože nabízejí něco navíc. Gurmánské menu Wellness koktejl z vybraných ryb obsahuje vzácné omega 3 mastné kyseliny, Gurmánské menu Wellness masový koktejl zas zdravé aloe vera. Gurmánské menu Winston Light s vybranými masem obsahuje o 25 % méně tuku (ve srovnání s jinými gurmánskými menu pro kočky Winston), a nabízí tak alternativu s nízkým obsahem tuku. Krmivo je k dostání ve velikostech 100 g nebo 400 g.

 

  Nejjemnější paštika Winston Delikat s vybranými rybami nebo krůtou je vyrobena z vybraných surovin, a obsahuje tak důležité živiny a stavební materiály v mimořádně vysoké kvalitě, kterou si Vaše kočka zamiluje.

 

  Vybrané suroviny pro Jemnou pochoutku Winston jsou připravovány zvláště šetrným způsobem – aby zůstaly zachovány důležité živiny a stavební látky. Přidaný biotin může sloužit na podporu lesklé a pěkné srsti. Taurin může posílit zrak a zvýšit kontrakční sílu srdečního svalu. Inulin může pomoci látkové výměně. Kvalita, která bude Vašim kočkám skvěle chutnat. Jemná pochoutka Winston je obohacena o delikátní omáčku a je k dostání ve verzích hovězí & jehněčí, losos & pstruh, kachna & játra a mořské plody.

 

  Jemná pochoutka Winston kapsička hovězí a mortadela v lahodné omáčce získala ocenění ve skupině krmiv pro zvířata v soutěži Volba spotřebitelů 2014.

 

  Dospívající kočky mají jiné nutriční potřeby než kočky dospělé. Výrobky Winston s označením Junior jsou optimálně přizpůsobeny nutričním potřebám koťat. S Pochoutkovým hrnečkem Junior  nebo Gurmánským menu Junior Winston se Vašemu koťátku dostane té nejlepší stravy.

 

alterra_logo

 
 

zpět

 

 

« zpět