Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Winston

To nejlepší pro domácího miláčka.

Pod názvem Winston se skrývá bohatý sortiment krmiv pro domácí mazlíčky. V prodejnách ROSSMANN tak najdete mokré krmivo, suché krmivo a rozmanité a zdravé svačinky pro Vaše psy a kočky. Sortiment této značky nabízí rovněž krmivo pro psy a kočky se specifickými potřebami, např. junior nebo sensitiv.

Stejně jako všechny ostatní značky kvality ROSSMANN nabízí i Winston maximální kvalitu za příznivou cenu. Všechna krmiva pro domácí zvířata Winston byla vyvinuta za použití nejnovějších vědeckých poznatků a byla speciálně přizpůsobena nutričním potřebám zvířat. Vyrábí se šetrným způsobem z pečlivě vybraných a nezávadných surovin, a obsahují tak důležité živiny a stavební látky v obzvláště chutné kvalitě. S produkty značky Winston budete mít jistotu, že své zvíře krmíte krmivem, které je vhodné pro daný druh. Všechny varianty krmiv jsou bez přídavku umělých barviv, konzervačních látek a jsou bez cukru.

Sortiment značky Winston nabízí ještě další produkty související s chovem zvířat a s péčí o ně, jako je například hygienické stelivo pro kočky. Doplňky pro zvířata Winston a hygienické produkty Winston jsou přizpůsobeny specifickým potřebám jednotlivých druhů a jsou vyrobeny s maximální pečlivostí.

alterra_logo

 
 

Jednotlivé řady