Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Odličovací tampony

Odličovací tampony Lilibe Odličovací tampony Lilibe (40 ks, 70 ks nebo 120 ks) mají měkký povrch, který nepouští vlákna. Tampony ze 100% bavlny jsou k dostání v různých velikostech a tvarech.

Peelingové tampony Lilibe Peelingové tampony Lilibe (35 ks) obsahují jemné peelingové perličky, které jemně odstraňují odumřelé kožní buňky z obličeje, krku a dekoltu.

Odličovací tampony Lilibe s Aloe Vera Odličovací tampony Lilibe s Aloe Vera (60 ks) jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Mají měkký povrch, který nepouští vlákna. A jsou ideální pro použití pleťové vody a odličovacího mléka.

Odličovací tampony Lilibe s Aloe Vera Odličovací bio tampony Lilibe (60 ks) se vyrábějí v souladu se směrnicí SA 8000, tj. systémem, který zohledňuje práva zaměstnanců, pracovní podmínky a lidská práva. Jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou zabaleny v biofilii, kterou lze 100% zkompostovat - myslíme na budoucnost!

Odličovací tampony Lilibe s Aloe Vera

Vata Lilibe je ideální pro přirozenou péči o tělo a pro kosmetiku.
Bavlněná vata Lilibe (100 g) ze 100% čisté bavlny je přírodní produkt, který optimálně absorbuje vlhkost.
Hebce měkká viskózová vata Lilibe (200 g) vyrobená ze 100% viskózy je obzvláště vhodná pro nanášení tělového mléka, olejíčků či krémů nebo pro čištění pokožky.
Rovněž vatové polštářky Lilibe (100 ks) ze 100% viskózy usnadňují každodenní péči o tělo a zkrášlování. Měkce a jemně ošetří každý typ pokožky.

zpět

lilibe_logo

 

« zpět