Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Péče o tělo

Tělové krémy ISANA osvěží a zvlhčí vaši pokožku a jemné regenerační látky chrání přirozenou strukturu Vaší pokožky. Snadno se na pokožce roztírají, rychle absorbují a zanechávají po sobě příjemný sametově uvolňující pocit. Díky své bohaté péči jsou vhodné zejména pro chladné období roku. Díky nabídce mnoha různých vůní tělových krémů ISANA si najdete tu svoji oblíbenou.

 

Tělová mléka ISANA jsou emulze oleje a vody, které nabízejí „jednodušší“ péči o Vaši pokožku. Díky dermatology potvrzené snášenlivosti s pokožkou jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Pro každodenní hydrataci normální pokožky je nejlepší použít tělové mléko ISANA. Otestovaná kombinace regeneračních látek pomáhá udržet Vaši pokožku vláčnou a chrání její přirozenou strukturu.

 

ISANA tělové mléko ve spreji s Aloe vera obsahuje 10 % Aloe vera složky. Tělové mléko ve spreji zajišťuje okamžitou hydrataci a dodává pocit hedvábně jemné pokožky. Díky inovativnímu použití ve spreji se tělové mléko v mžiku nanese a lehce rozetře. Smyslná jemná vůně uvolňuje a hýčká. Vhodné pro každodenní použití.

 

 

ISANA mléko do sprchy poskytuje skvělou péči již během sprchování. 

alterra_logo

 

zpět