Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Koupání a sprchování

Sprchové gely ISANA jsou k dostání v různých vůních. Probudí zdroje Vaší vnitřní síly a dodají Vám elán a svěžest na celý den. Hydratační látky pro regeneraci chrání Vaši pokožku před vysoušením, přičemž krémově jemná pěna dodá požitek Vašemu tělu i smyslům. Navíc přinášíme spoustu limitovaných edicí.

 

Obzvláště citlivá pokožka si vyžaduje citlivou péči. Sprchový olej ISANA neobsahuje mýdlo, je bohatý na promašťující oleje a panthenol, které vrátí Vaší pokožce hebkost.

 

Sprchový peeling ISANA pro hebkou pokožku obsahuje jemné masážní mikroperličky, které Vaši pokožku jemně zbaví nečistot a odumřelých kožních buněk. Vzhled Vaší pokožky se zjemní a vrátí se jí zdravý a zářivý vzhled.

 

Nechte svoji duši konejšivě pohoupat během uvolňující pěnové koupele. Koupele ISANA velice jemně a šetrně umyjí Vaše tělo. Komplex pro jemnou péči podporuje přirozenou rovnováhu Vaší pokožky a chrání ji tak před vysušováním. Jemná vůně a krémová pěna promění koupel ve speciální zážitek.

 

ISANA sprchový krém se zvlhčujícím panthenolem a glycerinem je opravdu hodně ovocný. Vykouzlí Vám pocit letní lehkosti díky svým ovocným složkám. Je tak okouzlující, jako první sluneční paprsky, které Vám polechtají nos a za každým rohem na Vás čekají nové krásné zážitky.

alterra_logo

 

zpět