Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Depilace

Depilační výrobky Isana vás během okamžiku zbaví nežádoucích chloupků - rychle a bezbolestně.

Zažijete velice jemné, důkladné a hladké oholení. Tím, že se čepele mohou pohybovat sem a tam, automaticky se přizpůsobí každému tvaru těla. Díky regeneračnímu pásku klouže holítko flexibilně po nohách, podpaží i v oblasti třísel. Šest břitů v jedné hlavici zajistí rychlé a snadné oholení, pro bezpečný úchop a dobrou kontrolu při holení oceníte speciální neklouzavé držátko holítka.

 

Tři vzájemně sladěné čepele odřezávají chloupky postupně a Vy tak pouze jedním tahem dosáhnete hladkého oholení. Ergonomicky tvarované, neklouzavé držátko holítka Vám zajišťuje bezpečný úchop a kontrolu.

 

Jednorázová dámská holítka ISANA s dvojitou chromovou a teflonovou povrchovou úpravou Vám zajistí optimální oholení i na těžko dostupných místech. Díky zvlhčujícímu proužku s aloe vera je oholení jednorázovým holítkem i u citlivé pokožky důkladné a s podstatně menším podrážděním pokožky.

 

Speciální tvar holítka pro oblast třísel ISANA dovoluje optimální oholení citlivých tělesných partií. Holítko bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku a nabízí tak důkladné a bezpečné oholení v intimní oblasti.

 

Pro usnadnění holení doporučujeme použít gel nebo pěnu na holení ISANA. Složení těchto přípravků se zvlhčujícími látkami jako Aloe vera je šetrné k pokožce a zajišťuje patřičně hladký a hebký výsledek holení. Jemné účinné látky pomáhají chránit citlivou pokožku na nohách, podpaží a v oblasti třísel před podrážděním. K dostání je gel a pěna na holení se svěží ovocnou vůní nebo speciálně pro citlivou pokožku varianta sensitive.

 

Depilační krém ISANA Vás zbaví nežádoucích chloupků na nohách, podpaží a oblasti třísel. Obsahuje účinné látky jako heřmánek, vitamín E a meruňkový olej, které činí tento krém pro pokožku příjemný a dodávají ji příjemnou vůni.

 

S voskovými depilačními páskami ISANA pro celé tělo, obličej a oblast třísel odstraníte nežádoucí chloupky na obzvláště citlivých partiích jednoduše, rychle a důkladně. Pásky s Aloe vera a olejem z peciček hroznového vína oddělí chloupky od kořínků a na dlouhé týdny Vám tak zajistí hladkou a pěknou pokožku. Balení navíc obsahují regenerační ubrousky pro zklidnění pokožky po depilaci.

alterra_logo

 

 

zpět

« zpět