Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Depilace

Depilační výrobky Isana vás během okamžiku zbaví nežádoucích chloupků - rychle a bezbolestně.

 

S inovativní výkyvnou hlavou holítka Isana Vabene I zažijete velice jemné, důkladné a hladké oholení. Tím, že se čepele mohou pohybovat sem a tam, automaticky se přizpůsobí každému tvaru těla. Díky regeneračnímu pásku klouže holítko flexibilně po nohách, podpaží i v oblasti třísel. Tři vzájemně sladěné čepele odřezávají chloupky postupně a Vy tak pouze jedním tahem dosáhnete hladkého oholení. Ergonomicky tvarované, neklouzavé držátko holítka Vabene Vám zajišťuje bezpečný úchop a kontrolu.

 

 

Díky výkyvné hlavě holítka Isana Pace 6 Lady, která je přizpůsobená tvarům těla, probíhá depilace jemně a důkladně. Speciální technologie čepelí umožňuje optimální oholení i na citlivých částech těla. Šest pružně uložených čepelí v kombinaci s ergonomicky tvarovaným držátkem zajišťuje hladké klouzání po pokožce. Pro výrazně menší podráždění pokožky při holení.

 

Jednorázová dámská holítka Isana s dvojitou chromovou a teflonovou povrchovou úpravou Vám zajistí optimální oholení i na těžko dostupných místech. Díky zvlhčujícímu proužku s aloe vera je oholení jednorázovým holítkem i u citlivé pokožky důkladné a s podstatně menším podrážděním pokožky.

 

Speciální tvar holítka pro oblast třísel Isana dovoluje optimální oholení citlivých tělesných partií. Holítko bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku a nabízí tak důkladné a bezpečné oholení v intimní oblasti.

 

Pro usnadnění holení doporučujeme použít gel na holení Isana nebo pěnu na holení. Složení těchto přípravků se zvlhčujícími látkami jako aloe vera je šetrné k pokožce a zajišťuje patřičně hladký a hebký výsledek holení. Jemné účinné látky pomáhají chránit citlivou pokožku na nohách, podpaží a v oblasti třísel před podrážděním. K dostání je gel a pěna na holení se svěží ovocnou vůní broskve nebo speciálně pro citlivou pokožku varianta sensitive.

 

Depilační krém Isana Vás zbaví nežádoucích chloupků na nohách, podpaží a oblasti třísel. Obsahuje účinné látky jako heřmánek, vitamín E a meruňkový olej, které činí tento krém pro pokožku příjemný a dodávají ji příjemnou vůni.

 

S voskovými depilačními páskami Isana pro celé tělo a pro obličej a oblast třísel odstraníte nežádoucí chloupky na obzvláště citlivých partiích jednoduše, rychle a důkladně. Pásky s aloe vera a olejem z peciček hroznového vína oddělí chloupky od kořínků a na dlouhé týdny Vám tak zajistí hladkou a pěknou pokožku. Balení navíc obsahují regenerační ubrousky pro zklidnění pokožky po depilaci.

alterra_logo

 

 

zpět

« zpět