Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Domácnost

univerzalni-cistic-detail Univerzální čističe jako je univerzální čisticí prostředek domol se hodí na všechny omyvatelné povrchy, které bez obtíží zbaví silných nečistot nebo mastnoty.

 

domacnost-specialni-detail Mezi speciálními čističi domol lze pro každý úkol v domácnosti najít ten vhodný prostředek, ať už na sklo, nerezovou ocel, koberce, čalounění nebo sporák. Také na speciální podlahy, jako je například laminát nebo parkety, najdete v sortimentu značky domol vhodné čisticí prostředky, které dokáží vykouzlit zářivý lesk a zároveň o podlahy pečují.

 

domacnost-ubrousky-detail Vlhčené víceúčelové ubrousky od značky domol čistí rychle a jednoduše všechny hladké a omyvatelné povrchy - doma nebo na cestách, obratem ruky se postarají o voňavou čistotu.

 

domacnost-pisek-detail Tekutý abrazivní prostředek domol zajistí účinné vyčištění bez poškrábání! S přírodními čisticími minerály se rychle postará o zářivý lesk v kuchyni, koupelně a na WC a zanechá za sebou svěží čistotu.

 

4305615070650_dom_Schnellentk2x15g-detail I na mnohé další malé a velké problémy najdete v sortimentu značky domol toho správného pomocníka - jedním z nich je rychlý odstraňovač vodního kamene domol, který se postará o snadné a spolehlivé odstranění vodního kamene z kávovarů, varných zařízení a ohřívačů vody.

 

alterra_logo

 

zpět

« zpět