Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Prací prášky a gely

Vaše oblečení je každý den vystaveno nejrůznějším nečistotám. Nechte své textilie znovu zazářit v jejich původních barvách s pracími prostředky domol. Dodají Vašemu prádlu svěžest a čistotu a zároveň o ně pečují. Jsou velmi účinné dokonce i na odolné mastné skvrny. Ve srovnání s běžnými pracími prostředky je potřeba výrazně menší množství vysoce účinného pracího prostředku domol na jednu dávku.

praci-prostredky-zaklad-detail Obzvláště bílé prádlo je náchylné vůči skvrnám. Dříve bylo často nutné použít vysoké teploty nebo zařadit časově náročnou předpírku. Vysoce účinné prací prostředky domol jsou vhodné pro všechny teplotní rozsahy (20 °C až 95 °C) a na většinu textilií a praní. Obsažené bělící prostředky a optické zjasňovače zajišťují dokonalé odstranění nečistot a bílému prádlu navrací zářivě bílou barvu. Naopak na černé prádlo je zde domol black.

 

praci-prostredky-color-detail Prací prostředek na barevné prádlo domol Color neobsahuje bělidla, ani optické zjasňovače, a tak zachovává barvy a vlákna Vašich textilií obzvláště intenzivní - barvy vypadají déle jako nové. Prací prostředky domol poskytnou Vašim oblíbeným textiliím individuální péči, kterou si zaslouží.

 

praci-prostredky-special-detail Ať už na citlivé jemné prádlo, záclony nebo vlnu, s výrobky z řady speciálních pracích prostředků domol najdete vždy ten správný prostředek, který odpovídá specifickým potřebám Vašeho oblečení.

 

 

alterra_logo

 

zpět

 

« zpět