Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Domol

Domol rozjasní Váš domov.

Sortiment značky domol zahrnuje široký výběr účinných pracích, mycích a čisticích prostředků vysoké kvality pro zářivý lesk za příznivou cenu.

Na každý typ prádla nabízí sortiment značky domol ten správný prací prostředek - ať už na barevné prádlo, vlnu či na jemné prádlo. S avivážemi značky domol zůstane Vaše prádlo navíc příjemně nadýchané. Vneste lesk do Vašeho domova se svěže vonícími univerzálními čisticími prostředky, čističi skla, koupelnovými čističi a tekutými abrazivními prostředky domol. Také pro péči o podlahy, nábytek a koberce najdete v sortimentu značky domol ty pravé pomocníky. Samozřejmě zde najdete také řadu produktů pro čištění koupelen. Také Vaše kuchyň bude s produkty značky domol během okamžiku zářit čistotou. Například se speciálním čisticím prostředkem na sporáky. Prostředek na nádobí a tablety do myčky domol dodají Vašemu nádobí, příborům a sklenicím nový lesk. Objevte také náš široký výběr pokojových vůní a dopřejte svému domovu dlouhotrvající vůni svěžesti. Pokojové vůně jsou k dostání ve formě gelu, spreje, k zavěšení nebo automatických osvěžovačů.

S produkty značky domol se do Vaší domácnosti jako mávnutím proutku vrátí čistota a lesk pro nový, svěží pocit domova.

Datové listy naleznete zde: www.domol.rossmann.de. Prosím zadejte EAN daného výrobku.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

alterra_logo

 
 

Jednotlivé řady