Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Pro maminky

V nabídce ROSSMANN najdete kvalitní zboží za příznivé ceny pro současné i nastávající maminky. Výrobky z řady babydream pro maminky podporují proces roztahování pokožky a eliminují strie - uvolňují a chrání.

babydrem_logo

 
 • Vložky pro kojící matky, 30 ks

  V sortimentu babydream pro maminky najdete vložky pro kojící matky, které vám anatomicky vhodným způsobem upraví prsa. Měkké vložky pro kojící matky nejsou v podprsence prakticky vidět. Velice jemný materiál na vnitřní straně kojící vložky a prodyšná vnější vrstva chrání vaši pokožku a udržují vaše prsa hygienicky suchá. Savá buničina uprostřed vložky bezpečně absorbuje vyteklé mléko. Používáním těchto vložek současně chráníte své spodní prádlo. Lepící páska drží vložku bezpečně na jejím místě.

   
 • Regenerační olej pro maminky, 250 ml

  Během těhotenství je pokožka matky vystavena velkému namáhání. Nyní potřebuje speciální péči, která podpoří pokožku při jejím roztahování. Regenerační olej babydream pro maminky je k tomu svým složením určen. Vaši pokožku ošetří mandlovým olejem a olejem z jojoby, vitamínem E a heřmánkem a ochrání ji před vysušováním. Pravidelnou aplikací regeneračního oleje lze posílit odolnost pokožky a působit proti těhotenským striím na břichu, prsou, stehnech a hýždích.

   
 • Regenerační tělové mléko pro maminky, 250 ml

  Zatímco miminko v bříšku roste a roste, je pokožka maminky extrémně opotřebovávána. Pro zlepšení elasticity pokožky si krémujte celé své tělo během těhotenství regeneračním tělovým mlékem babydream pro maminky. Jedinečná kombinace bioaktivních lipidů a čisté sladké syrovátky zlepšuje u pokožky schopnost regenerace až o 35 %. Při pravidelné masážní aplikaci působí toto tělové mléko jako prevence proti těhotenským striím na břichu, prsou, stehnech a hýždích. Vedle toho může u již vzniklých strií zmírnit jejich zjev.

  Ökotest ohodnotil tento výrobek známkou „velmi dobrý“ (04/2013).

   

zpět

« zpět