Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Babydream extrasensitive

Velice citlivé a alergiemi ohrožené pokožce dítěte se dostane v přípravcích řady babydream extrasensitive speciální péče. Kvalitní obsažené látky ošetří a chrání citlivou pokožku malých dětí. U všech výrobků této řady je garantováno, že neobsahují žádný parfém, barviva, mýdlo, éterické oleje, parafinový olej, parabeny ani gluteny. Tuto řadu poznáte podle růžových víček.

V sortimentu prodejen ROSSMANN najdete z řady babydream extrasensitive tyto výrobky:

babydrem_logo

 

Péče

  • Pečující krém, 100 ml

    Pečující krém babydream extrasensitive určený pro obličej a tělo zklidňuje a chrání citlivou a podrážděnou pokožku, a sice pomocí ceněného mandlového oleje. Vysoký podíl panthenolu (4 %) zajišťuje dostatečnou hydrataci pokožky, aniž by docházelo k omezení dýchání pokožkou. Pokožka dítěte je tak udržována ve své přirozené rovnováze.

  • Ochranný krém proti opruzení, 100 ml

    Ochranný krém proti opruzení babydream extrasensitive je určen pro ošetření citlivé pokožky v místech, kde nosí plenku a předchází tak podrážení a opruzení. Panthenol má zklidňující účinek a podporuje odeznění zanícení. Vitamín E váže vlhkost a přispívá k regeneraci pokožky. Otestováno a doporučeno Německým svazem alergiků a astmatiků.

Mytí a koupání

  • Mycí gel a šampon 2v1, 200 ml

    Mycí gel a šampon 2v1 babydream extrasensitive šetrně čistí pokožku a vlasy vašeho miminka. Panthenol zajišťuje a zvyšuje hydrataci pokožky a předchází tak svrbění pokožce hlavy. Vaše miminko se tak cítí naprosto spokojeně.

zpět

« zpět