Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Babydream Classic

 

babydrem_logo

 

Péče

 • Krém na obličej a tělo, 100 ml

  Krém na obličej a tělo babydream je vydatný krém obsahující heřmánek, panthenol a včelí vosk. Byl speciálně vyvinut pro intenzivní ošetření. Dětskou jemnou pokožku chrání před vysoušením a ošetřuje ji ceněným vitamínem E. I přes větší množství obsažených látek se snadno roztírá a rychle vstřebává.

  Krém na obličej a tělo, 100 ml
 • Tělové mléko, 250 ml

  Tělové mléko (lotion) babydream obsahující olej ze slunečnice, avokáda a jojoby se rychle vstřebává a vydatně hydratuje dětskou pokožku. Díky přídavku heřmánku a panthenolu udržuje tělové mléko babydream pokožku dítěte hebkou a velice měkkou. Přípravek je pro pH pokožky neutrální.

 • Ošetřující olej, 250 ml

  Ošetřující olej babydream s velice kvalitním složením s mandlovým, slunečnicovým a jojobovým olejem a přidaným vitamínem E. Jemné výtažky z heřmánku a měsíčku mají zklidňující a protizánětlivý účinek.

  Tip na použití: Pro jemné vyčištění dětské pokožky naneste pečující olej babydream na ubrousek nebo vatový tampon babydream. Pokožka tak získá dlouhodobou ochranu před vysoušením.

 • Pudr, 100 g

  Pudr babydream chrání hebkou pokožku dítěte před opruzením, a sice na čistě minerální bázi mastku. Pudr má speciální schopnost vázat nadměrnou vlhkost povrchu pokožky. Tímto způsobem chrání pudr, který je obohacen o olivový olej a alantoin, citlivou dětskou pokožku a předchází jejímu podráždění.

 • Krém do špatného počasí, 75 ml

  Velice citlivá pokožka, jako mají malé děti, potřebuje velice intenzivní ochranný krém, neboť dosud nemá vlastní ochrannou vrstvu. S ochranným krémem do špatného počasí babydream získáváte velice účinnou ochranu před chladem, větrem a vlhkostí. Tento krém s avokádovým olejem a panthenolem chrání pokožku vašeho dítěte před vysoušením a udržuje její vlhkost v přirozené rovnováze.

 • Ochranný krém proti opruzení, 150 ml

  Ochranný krém proti opruzení babydream chrání pokožku dítěte před vlhkem a opruzením v místech, kde nosí plenku. Jemné výtažky z heřmánku a panthenolu mají zklidňující účinek a podporují odeznění zanícení.

 • Jemný krém, 150 ml

  Jemná pokožka - jemná péče: Jemný krém babydream obsahuje ceněný avokádový olej; chrání pokožku před vysušováním a udržuje ji hebkou. Jemný krém babydream je ideální pro obličej i tělo vašich drobečků. Snadno se nanáší a zanechává příjemný pocit na pokožce.

Mytí a koupání

 • Koupel na dobrou noc, 500 ml

  Koupel na dobrou noc babydream čistí pomocí jemných mycích substancí, které neobsahují mýdlo. Ideální příprava a podpora klidného spánku. Koupel s heřmánkem, mandlovým olejem a levandulí zajistí náležitou péči a dodá uvolňující zážitek z koupání. Přípravek je pro pH pokožky neutrální.

 • Šampon, 250 ml

  Šampon babydream s heřmánkem a panthenolem je určen k velice šetrnému avšak důkladnému mytí vlasů a ošetření pokožky hlavy vašeho dítěte. Proteiny z pšeničných klíčků brání vytahování vlasů při česání. Jedná se o veganský výrobek, který neobsahuje žádné živočišné látky, a je pro pH pokožky neutrální.

 • Mycí a sprchový gel, 300 ml

  Mycí a sprchový gel babydream s jemnými mycími substancemi neobsahujícími mýdlo pro šetrně koupání. Aloe vera pro ošetření pokožky přispívá i k vyrovnané vlhkosti pokožky. Glycerin napomáhá vylepšit vlhkost pokožky. Přípravek je pro pH pokožky neutrální.

 • Mýdlo, 100 g

  Mýdlo babydream s heřmánkem a olejem z jojoby pro mytí a ošetření pokožky vašeho dítěte. Kvalitní vlastnosti přesvědčí - proto má mýdlo babydream hodnocení Ökotestu „velmi dobré“.

 • Mycí gel „od hlavy až k patě“, 500 ml

  Mycí gel „od hlavy až k patě“ babydream můžete bez starosti používat pro každodenní mytí svého dítěte. Jemné mycí substance neobsahující mýdlo ošetří citlivou pokožku dítěte při každodenním koupání či mytí rukou. Výtažky z heřmánku a panthenolu chrání pokožku před vysušováním. Pokožka vašeho drobečka tak zůstává od hlavy až k patě krásně hebká. Přípravek je pro pH pokožky neutrální.

 • Ošetřující koupel, 500 ml

  Ošetřující koupel babydream se skládá z jemných mycích substancí neobsahujících mýdlo, které šetrně umyjí a ošetří pokožku vašeho dítěte. Ošetřující koupel babydream obsahuje přírodní výtažky z heřmánku, pšeničných klíčků a panthenolu. Šetrná složení ošetří a zklidní citlivou pokožku dítěte a současně ji chrání před vysušováním. Přípravek je pro pH pokožky neutrální.

zpět