Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Babydream Calendula

Řada babydream Calendula představuje výrobky, které neobsahují minerální olej, barviva ani konzervační látky a které pečují o dětskou pokožku pomocí měsíčku a heřmánku
z kontrolovaného ekologického zemědělství. Pro výrobu produktů řady babydream Calendula se používají suroviny z trvale udržitelných zdrojů.

V řadě babydream Calendula najdete tyto výrobky:

babydrem_logo

 

Péče

  • Ošetřující olej, 250 ml

    Ošetřující olej babydream Calendula nabízí ideální ochranu před vysušováním. Vitamín E a jemné oleje, které promašťují pokožku, pečují o pokožku dítěte a podporují její přirozené funkce.

  • Krém na obličej, 100 ml

    Krém na obličej řady babydream Calendula se snadno roztírá a rychle vstřebává, takže váš netrpělivý drobeček nemá příležitost brblat. Jemný krém, který je pro pH pokožky neutrální, podporuje přirozené funkce pokožky a zajišťuje vašemu dítěti intenzivní péči. Vedle toho panthenol a vitamín E zlepšují schopnost pokožky udržet si vlhkost.

Mytí a koupání

  • Mycí balzám, 250 ml

    Mycí balzám Calendula babydream - to je každodenní zábava při koupání a perfektní péče. Obsahuje jemné tenzidy, měsíček a heřmánek, takže hebkou pokožku dítěte čistí bez toho, že by ji vysušoval. Mycí balzám Calendula babydream je pro pH pokožky neutrální.

zpět