Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Láhve, dudlíky, hrnky

 Lahvemi babydream velice snadno můžete utišit žízeň svého dítěte. K dostání jsou v mnoha variantách (například s držátky). Svému drobečkovi tak můžete při pití pomáhat, aby se naučil pít sám. Různé barvy s rozličnými motivy se starají o zábavu a změnu. Stejně tak hrnečky babydream jsou svými veselými barvami a motivy velkým lákadlem. Jsou vytvarovány pro potřeby dětí a mají speciální pojistku proti vylití.

babydrem_logo

 

 


Se silikonovým dudlíkem pro láhev babydream bude pít vaše dítě své mléko nebo čaj velice rádo, neboť tvar odpovídá dětské čelisti a silikon působí na dotek měkce a příjemně. Ventil vyrovnává tlak při pití a předchází tak nebezpečí bolestivých kojeneckých kolik způsobených tím, že do sebe vzduch kojenec nasaje. Okraj dudlíku na láhvi dobře těsní. Naše silikonové dudlíky pro čaj a mléko prodáváme v balení po dvou v různých velikostech dle stáří dítěte. Dudlíky se hodí na každou standardní láhev babydream jakož i na ostatní běžně dostupné standardní láhve.

 


Uklidňující dudlíky babydream z latexu nebo silikonu jsou k dostání v různých velikostech a barvách. Podporují přirozený vývoj čelistí dítěte a správně přiléhají kolem pusy. Uklidňující dudlíky babydream ze silikonu jsou odolné vůči vysokým teplotám a můžete je proto často vyvářet. Speciální uklidňující dudlík babydream Silikon Slimline díky svému extra plochému tvaru tlačí minimálně na čelisti a zuby. Dodatečné prohnutí nechává jazyku více místa. Jazyk nemusí odtlačovat dudlík a může se tak volně pohybovat. Uklidňující dudlíky babydream Latex, které jsou vyrobeny z přírodního latexu, se doporučují pro děti, které dudlík cumlají a koušou trochu silněji.

Všechny láhve, hrnky a dudlíky řady babydream jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu a neobsahují tak bisphenol-A (BPA).

zpět