Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Doplňky

Doplňky babydream tu jsou pro vedlejší potřeby vašeho dítěte. Výrobky z umělé hmoty neobsahují bisphenol-A (BPA). Výrobky pro jídlo a pití řady babydream jako dětské lžičky, „tréninkový“ příbor nebo šálek se zobáčkem jsou vyvedeny ve veselých barvách s roztomilými obrázky. K tomu v rámci našeho sortimentu babydream nabízíme různé doplňkové zboží jako je izolační taška, kartáč na láhve a bryndáček. Všechny textilní výrobky řady babydream mají pečeť Ökotex Standard 100.

 Objevte velký výběr doplňků od ochranných čepiček až po hebké dečky na mazlení. Ať již potřebujete pro kočárek ochranu proti dešti, veselý teploměr pro dětskou koupel nebo krabičku na dudlíky pro jejich bezpečné přechovávání, v sortimentu doplňků babydream najdete mnoho užitečných pomůcek pro každou situaci.

 Objevte i hračky babydream vytvořené pro potřeby těch nejmenších. Ať již to je dětská knížka, látkový míč nebo hračky na rozvoj motoriky, pestré barevné kontrasty pomáhají vašemu dítěti při vnímání a zajišťují mu zábavu a změnu při hraní.

 Kousací kroužek babydream se dobře drží a tlumí bolesti při prořezávání zoubků. Když kousací kroužek před použitím dáte na chvíli do ledničky, bude chladit citlivá místa na čelisti a bolesti spojené s prořezáváním zoubků tak bude tišit ještě lépe.

zpět

babydrem_logo

 

« zpět