Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

Naše značky

Moje cena. Moje kvalita. Moje značka.

Prostřednictvím vlastních značek přináší ROSSMANN svým zákazníkům na míru šité produkty za příznivé ceny. Výrobky pod názvem ROSSMANN značka kvality jsou německým zákazníkům důvěrně známé již více než patnáct let. Na českém trhu se poprvé představily v roce 2001 a dnes jsou k dostání na všech prodejnách ROSSMANN v České republice.

Rozsáhlá nabídka

Nabídka zahrnuje širokou škálu výrobků: tělovou a pleťovou kosmetiku, vlasovou kosmetiku, produkty pro péči o dítě, pánskou kosmetiku, opalovací krémy, úklidové a čisticí prostředky, dále potravinové a vitaminové doplňky, výrobky pro dentální péči, produkty pro domácí mazlíčky a mnohé další.

označené symbolem

 
 

ROSSMANN značka kvality pod pečlivou kontrolou

Okotest

Aby se výrobek mohl pyšnit označením ROSSMANN značka kvality, prochází pečlivým výběrem a musí úspěšně absolvovat pravidelné testy kvality. U více než tří set dodavatelů svých privátních značek klade firma vysoké nároky na kvalitu. Její kontrola začíná u zdrojových surovin a končí výstupní kontrolou hotových produktů. Vysoká kvalita je také pravidelně ověřována nezávislými testy německých laboratoří ÖKO-TEST. Často mají produkty ROSSMANN značka kvality v těchto testech dokonce lepší výsledky než srovnatelné přípravky známých velkých výrobců.

Odpovědnost

ROSSMANN se zajímá o způsob, jakým dodavatelé privátních značek podnikají. Dodavatelé se například smluvně zavazují dodržovat bezpečnost práce, zákaz diskriminace, šetrné chování k životnímu prostředí, zákaz dětské práce, či trvale udržitelný rozvoj svého podnikání.

Nové trendy

ROSSMANN stále pracuje na zlepšování svých vlastních produktů tak, aby co nejlépe uspokojil rostoucí požadavky zákazníků. Výrobky ROSSMANN značka kvality jsou srovnatelné s produkty jiných výrobců díky své vysoké kvalitě, neustálé inovaci a sledování nových trendů.

Značky exkluzivně jen v prodejnách ROSSMANN