Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny
header image

O projektu - 2017

Nadace naše děti

 

V osmém ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, která proběhla v týdnu od 11. do 15. září ve všech prodejnách ROSSMANN, bylo vybráno celkem 5.118.426 Kč. Od počátku kampaně se podařilo získat přes 46 miliónů korun na pomoc ohroženým dětem v celé České republice. Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN daruje letošní výtěžek Nadaci Naše dítě, která finance přerozdělí na pomoc vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální podporu sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi. Více ZDE.

Dejme úsměv dětem 

Již osmým rokem spolu s vámi pomáháme

I letos se těšíme, že společně s vaší pomocí dokážeme v charitativní kampani Dejme úsměv dětem vybrat nejméně 5 000 000 Kč na pomoc ohroženým dětem. Jak se můžete zapojit? Jednoduše. V týdnu od 11. do 15. září 2017 nakupte v prodejnách ROSSMANN výrobky označené logem projektu Dejme úsměv dětem. Částku, kterou zaplatíte za tyto výrobky, věnujeme Nadaci Naše dítě pro účely finanční podpory vybraných azylových domů, dětí z Klokánku, výcviku 3 asistenčních psů, obnovy baby boxu a na podporu individuálních žádostí sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.

 8. ročník charitativní kampaně dostává nejen nový název „Dejme úsměv dětem“, ale i nové logo, které je svou červenobílou kombinací laděno do korporátních barev společnosti ROSSMANN. Celý výtěžek z prodeje označených produktů (vyjma DPH) bude věnován dětem, které pomoc potřebují.

Tváří kampaně se letos stali její dlouholetí patroni Alice Bendová a Dominik Hašek.

Během předchozích sedmi ročníků se podařilo přerozdělit více než 41 milionů korun. Věříme, že letos přibude minimálně dalších 5 milionů, které pomohou rozzářit tváře mnoha dětí.

 

Finanční prostředky 8. ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem budou využity na následující účely:

1. Azylové domy pro matky s dětmi

Deset vybraných azylových domů pro matky s dětmi po celé ČR získá příspěvky v hodnotě 200 000 Kč na konkrétní vzdělávací program nebo na předem vybrané projekty (např. volnočasové aktivity pro děti, videotrénink pro nácvik komunikace mezi matkou a dítětem, kurz finanční gramotnosti, kurz vaření, výchovné poradenství s psychoterapií).

2. Fond ohrožených dětí Klokánek

Finanční prostředky budou využity na pokrytí letních ozdravných pobytů pro 160 dětí umístěných v Klokáncích v celé České republice.

3. Babybox pro odložené děti

Částku 300 000 Kč věnujeme na obnovu jednoho babyboxu, a to v nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.

4. HELPPES

Uhradíme výcvik tří asistenčních pejsků pro vybrané handicapované děti.

5. Nadace Naše dítě

Finanční prostředky budou použity na pokrytí individuálních žádostí sociálně slabých rodin, které pečují o handicapované děti.

 

Přijďte do našich prodejen ve dnech 11. – 15. září nakoupit výrobky označené logem smajlíka a pomozte nám vykouzlit úsměvy na dětských tvářích.

Děkujeme! 

 

dejme-detem-usmev_A1 ROSSMANN USMEV LOGO